Na Colours of Ostrava bude mať zastúpenie aj divadlo

18057151_10155273846399901_7350595925431540617_n.jpg
Foto: facebook.com/pg/colours.of.ostrava

BRATISLAVA 27. apríla (WebNoviny.sk) – Na českom festivale Colours of Ostrava bude mať zastúpenie aj divadlo. Návštevníci sa môžu tešiť na inscenáciu Lásky jedné plavovlásky – Plavovlásky jedné lásky v podaní brnianskeho Divadla Husa na provázku v réžii Vladimíra Morávka. Predstavenie bude sprevádzať kapela DiaBeatles a je venované režisérovi Milošovi Formanovi, ktorý nakrútil film Lásky jednej plavovlásky (1965).

Inscenácia Batacchio

Súbor Cirk La Putyka predstaví inscenáciu Batacchio. „Batacchio vás očarí atmosférou dávnych show plných magických trikov, dychberúcej akrobacie a humoru. Na scéne sa objaví sedem akrobatov a hercov v netradičnej kombinácii disciplín nového cirkusu s takými, ktoré na javisku už len tak neuvidíte,“ uviedol principál súboru Rosťa Novák. Autorom a režisérom projektu je Maksim Komaro.

V predstavení Stand’artní kabaret súboru Vosto5 predvedú Ondar, Petar, Tomina, Jura a Kurt svoj improvizačný štandard. O hudobný sprievod sa postará kapela Snaha. Priestor dostanú aj improvizované predstavenie divadla Demago či súbor Impéčko s inscenáciou The Film.

Kto príde na Colours of Ostrava?

Účasť na 16. ročníku Colours of Ostrava, ktorý sa bude konať od 19. do 22. júla v industriálnom areáli Dolních Vítkovic v Ostrave, už potvrdili aj Jamiroquai, Imagine Dragons, Norah Jones, Alt-J, Midnight Oil, Justice, Birdy, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Moderat, Nouvelle Vague, Booka Shade & Craig Walker, Pierce Brothers, Donny McCaslin Group, Faada Freddy, Afro Celt Sound System, Speed Caravan, Ferocious Dog, Haus, Louis Berry, Walking on Cars, The Carny Villains, LP, Melt Yourself Down, Dorantes & Renaud Garcia-Fons, Dudu Tassa & The Kuwaitis, St. Paul and The Broken Bones, Michael Kiwanuka, Blazin‘ Fiddles, Hańba!, Loyko, Sam Lee & Friends, The Elephant Sessions, King Creosote, Teleman, William Close a Lenka Morávková, Michal Hrůza & Janáčkova filharmonie Ostrava, Unkle a ďalší.

Informácie pochádzajú od PR manažéra festivalu Zdenka Hanouta, z webstránky www.colours.cz a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michal HrůzaNorah Jones