Aktualizované: Na D1 v smere do Bratislavy sa stala nehoda, hlásili niekoľkohodinové zdržanie

Dopravná nehoda
Dopravná nehoda na diaľnici D1 v smere do Bratislavy, pri ktorej sa zrazili dva kamióny aj dodávka. 29. máj 2018 Foto: HaZZ
  • aktualizované 29. mája 10:37

BRATISLAVA 29. mája (WebNoviny.sk) –  Jedného zraneného si v utorok vyžiadala dopravná nehoda, ktorá na niekoľko hodín zablokovala dopravu na diaľnici D1 v smere od Senca do Bratislavy. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, krátko po 5:30 sa kúsok za Sencom zrazili dve nákladné vozidlá a dodávka.

Z doterajšieho vyšetrovania nehody vyplýva, že do návesu nákladného auta Volvo odstaveného v pravom jazdnom pruhu pre technickú poruchu narazilo nákladné vozidlo Iveco, do ktorého narazila dodávka.

Na miesto sa ihneď dostavili všetky záchranné zložky vrátane hasičov, ktorí odstraňovali uniknuté ropné látky. Do nemocnice so zraneniami previezli 43-ročného vodiča vozidla Iveco. U všetkých troch vodičov vylúčili požitie alkoholu. Škody predbežne vyčíslili na viac ako 40-tisíc eur.

Polícia informovala, že nehoda spôsobila rozsiahle kolóny a niekokoľkohodinové zdržanie. Diaľnica D1 v smere do Bratislavy je už plne prejazdná vo všetkých jazdných pruhoch.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR