Na Grape prídu aj Foals, Selah Sue, MO, Sigma a Balthazar

Selah Sue
Belgická speváčka Selah Sue Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 4. marca (WEBNOVINY) – Na šiestom ročníku festivalu Grape, ktorý sa uskutoční 14. a 15. augusta na piešťanskom letisku, vystúpia aj anglická indierocková kapela Foals, belgická hudobníčka Selah Sue, dánska speváčka MO, britské drum’n’bassové duo Sigma a belgická skupina Balthazar.

Video: Foals – Inhaler

„Foals a MO si vyslovene vypýtali fanúšikovia na fóre nášho webu a je fajn, že sa nám ich podarilo pre tento rok priviezť. Samozrejme aj nám sa páčia a máme z toho veľkú radosť. Selah Sue je taký hudobný zjav, že by ju chcel asi každý festival, a tak keď nás oslovil jej manažment, neváhali sme ani sekundu. A napríklad Balthazar sme chceli už minulý rok, lebo sme sami fanúšikmi tejto kapely. Po ich minuloročnom vystúpení v Prahe sme si povedali, že to musíme skúsiť znovu a podarilo sa,“ uviedol spoluorganizátor festivalu Ján Trstenský.

Video: MO – Waste of Time

Okrem spomínanej pätice už účasť na podujatí potvrdili aj Kadebostany, Triggerfinger, BRNS, Intergalactic Lovers, Netsky, Wild Tides, Tata Bojs, Monikino Kino, Rebeka, Carnival Youth, Flirtini a FVLCRVM.

Video: Selah Sue – Alone

Permanentka momentálne stojí 40 eur, pričom od 1. apríla sa cena zvýši o päť eur, na mieste bude stáť 50 eur. V predpredaji sú aj jednodňové lístky na sobotu za 40 eur, na mieste to bude 45 eur.

Video: Balthazar – Do Not Claim Them Anymore
Video: Sigma a Paloma Faith – Changing

Informácie pochádzajú od Jána Trstenského a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom