Na internet unikla nová skladba One Direction

Onedirection
Členovia skupiny One Direction. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 23. septembra (WEBNOVINY) – Na internet sa dostala nová pieseň anglicko-írskej chlapčenskej formácie One Direction.

Skladba s názvom Diana je venovaná fanúšičkám tejto skupiny, pričom by malo ísť o ďalší singel z pripravovaného tretieho albumu Midnight Memories.

Ten vyjde 25. novembra a One Direction z neho zatiaľ predstavili pieseň Best Song Ever.

Skupina One Direction, ktorú tvoria Louis Tomlinson, Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan a Zayn Malik, sa preslávila v speváckej súťaži The X Factor, kde skončila na tretej priečke.

Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Records podnikateľa Simona Cowella podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom, ktorému sa ako prvej formácii z Veľkej Británie podarilo po úvodnom týždni predaja debutového albumu Up All Night (2011) dostať na čelo amerického rebríčka Billboard 200.

Obrazom: Anglicko-írska chlapčenská skupina One Direction

V britskom albumovom rebríčku debutovali na druhej priečke. Ich druhá štúdiovka Take Me Home vyšla vlani v novembri a ovládla britský aj americký albumový rebríček, pričom sa darilo i singlom Live While We’re Young, Little Things a Kiss You.

Video: One Direction – Diana

https://youtube.com/watch?v=QFUKMpEqtz8

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom