Na náhrobný kameň Houston vytesali I Will Always Love You

Whitney Houston
Foto: www.tmz.com

BRATISLAVA 15. júla (WEBNOVINY) – Na hrob speváckej hviezdy Whitney Houston, ktorá zomrela vlani, pribudol náhrobný kameň.

Držiteľku šiestich cien Grammy pochovali 19. februára 2012 na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey.

Na náhrobku v tvare srdca je napísané: „Whitney E. Houston, 9. augusta 1963 – 11. februára 2012, The Voice, I Will Always Love You“. Speváčku totiž prezývali práve The Voice, teda Hlas, a I Will Always Love You bola jej zrejme najznámejšia pieseň.

Whitney Houston, ktorá si fanúšikov získala aj hitmi Greatest Love of All, Saving All My Love for You či I Wanna Dance with Somebody, našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills.

Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili.

Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia vo svojom tele aj marihuanu, antihistaminikum a ďalšie lieky. Zostala po nej dcéra Bobbi Kristina, ktorej otcom je speváčkin exmanžel – spevák Bobby Brown.

Video: Whitney Houston – I Will Always Love You

Informácie zverejnila webstránka www.tmz.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobby BrownWhitney Houston