Na piatom ročníku Uprisingu vystúpi Tarrus Riley

Tarrus Riley
Jamajsko-americký spevák Tarrus Riley Foto: iriefm.net

BRATISLAVA 2. apríla (WEBNOVINY) – Na jubilejnom piatom ročníku Uprising Reggae festivalu, ktorý sa uskutoční 24. a 25. augusta na bratislavských Zlatých pieskoch, sa ako jeden z headlinerov predstaví jamajsko-americký spevák Tarrus Riley. Na festivale vystúpi s The Blak Soil Band, kapelou jamajského saxofonistu Deana Frasera.

Okrem Rileyho organizátori podujatia zverejnili aj meno druhého interpreta, nemeckú skupinu Irie Révoltés, ktorá na Uprisingu koncertovala už v roku 2009.

Predpredaj vstupeniek sa začal v pondelok v sieti Ticketportal, prvých 300 permanentiek stojí 17 eur, po ich vypredaní cena stúpne na 23 eur.

Tarrus Riley, vlastným menom Omar Riley, je rodákom z newyorského Bronxu a jeho otcom je jamajský reggae spevák Jimmy Riley. Tarrus debutoval v roku 2004 albumom Challenges, po ktorom nasledovali nahrávky Parables (2006) a Contagious (2009). Tento mesiac mu vyjde štvrtá štúdiovka s názvom Mecoustic. Počas svojej kariéry získal množstvo ocenení vrátane niekoľkých EME Awards alebo Reggae Academy Awards.

Agentúru SITA informovala PR manažérka podujatia Silvia Turnerová.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom