Na Slovanistov čaká Lokomotiv, v zostave nastali zmeny

Slovan
Zľava: Hráči Slovana Milan Bartovič, Tomáš Netík, Martin Škoula a Juraj Mikuš. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

JAROSLAVĽ 28. októbra (WEBNOVINY) – HC Slovan Bratislava nastúpi v pondelkovom zápase v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) na ľade Lokomotivu Jaroslavľ so zmenami v obrane v porovnaní so sobotňajším duelom v Čerepovci (0:2).

V bránke dostane opäť príležitosť Miroslav Kopřiva.

Prvú defenzívnu dvojicu tvoria Martin Škoula s Michalom Sersenom, v druhej sú Jonathan Sigalet s Tomášom Mojžíšom a v tretej Zdeněk Kutlák s Martinom Štajnochom.

Tréner Rostislav Čada pošle na ľad útoky v rovnakom zložení ako v sobotu. Radivojevič bude hrať na krídle prvej formácie Juraja Mikúša, na druhej strane bude Milan Bartovič.

V druhom útoku s Máriom Bližňákom nastúpia krídla Michal Vondrka a Michel Miklík. V treťom útoku bude medzi Romanom Kukumbergom a Tomášom Netíkom center Andrej Šťastný.

Štvrtú formáciu tvoria Libor Hudáček, Tomáš Matoušek a Marko Daňo. Na šancu na striedačke budú čakať Tomáš Mikúš a Richard Mráz.

Predpokladaná zostava Slovana na zápas

proti

Lokomotivu Jaroslavľ:

Kopřiva – Škoula, Sersen, Sigalet, Mojžíš, Kutlák, Štajnoch – Bartovič, J. Mikúš, Radivojevič – Miklík, Bližňák, Vondrka – Kukumberg, A. Šťastný, Netík – M. Daňo, Matoušek, L. Hudáček – T. Mikúš, R. Mráz

(zdroj: hcslovan.sk)

Informácie zverejnil web Slovana.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej ŠťastnýLibor HudáčekMarko DaňoMartin ŠkoulaMichal VondrkaMichel MiklíkMilan BartovičRichard MrázRostislav ČadaZdeněk Kutlák
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava