Na Uprising Reggae festivale bude aj Mungo's Hifi Soundystem

Bez názvu
Mungo's Hifi Soundystem Foto: Ilustračné foto flickr.com

BRATISLAVA 23. mája (WEBNOVINY) – Na piatom ročníku Uprising Reggae festivalu, ktorý sa uskutoční 24. a 25. augusta na bratislavských Zlatých pieskoch, sa rovnako ako v predchádzajúcich rokoch predstaví škótska formácia Mungo’s Hifi Soundystem.

Spoločne s ňou vystúpi aj rapperka Soom T. Tá počas svojej kariéry spolupracovala na projektoch s The Orb, T. Raumschmiere, King Creosote, Miss Kittin, The Bug, Bus, Asian Dub Foundation a Jahtari, s ktorými v minulosti na Uprisingu už vystúpila. S producentom formácie Jahtari Disruptom má navyše na konte aj album Ode To A Carrot (2011). Na svojej oficiálnej webstránke o tom informovali organizátori podujatia.

Na Uprising Reggae festivale sa predstaví aj britské zoskupenie Zion Train, britskí reggae a dancehalloví priekopníci Top Cat a Tenor Fly, jamajsko-americký spevák Tarrus Riley s The Blak Soil Band, legenda roots reggae Max Romeo, americká hip-hopová skupina Delinquent Habits, jamajský spevák Ras Zacharri, nemecká skupina Irie Révoltés, dvojica DJ Vadim a Yarah Bravo a ruský spevák Steppa Style.

Vstupenky na festival sú v predpredaji v sieti Ticketportal za 27 eur.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom