Na Uprising Reggae festivale vystúpi aj Steppa Style

Steppa Style
Reggae-dancehall-jungle hudobník Steppa Style Foto: wickedsound.cz

BRATISLAVA 27. apríla (WEBNOVINY) – Na piatom ročníku Uprising Reggae festivalu, ktorý sa uskutoční 24. a 25. augusta na bratislavských Zlatých pieskoch, sa predstaví aj ruský spevák Steppa Style. Organizátori podujatia o tom informovali na svojej oficiálnej webstránke.

Steppa Style sa tak pridal k zoznamu známych účinkujúcich, na ktorom sú zatiaľ jamajsko-americký spevák Tarrus Riley s The Blak Soil Band, americká hip-hopová skupina Delinquent Habits, jamajský spevák Ras Zacharri a nemecká skupina Irie Révoltés.

Vstupenky na festival sú v predpredaji v sieti Ticketportal, cena permanentky je 23 eur, pričom táto cena platí do 6. mája. Potom budú stáť lístky 27 eur.

Steppa Style bol prvým reggae-dancehall-jungle umelcom v Rusku, ktorý začal vo svojich skladbách používať angličtinu a jamajské patois. Od roku 2004 je členom Trudebwoiz Cartel.

Steppa Style reprezentoval ruskú reggae scénu už na niekoľkých európskych produkciách a od roku 2009 nahráva na riddimy legendárneho nemeckého soundsystému Supersonic. V spolupráci so Švajčiarom Nappy Pacom nahral skladby Dutty Bloodsucker a Baby Girl a so Solo Bantonom zas skladbu Digital.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom