Najkrajšia Európanka Marína Georgievová sa stala mamou

Marína Georgievova
Foto: SITA

BRATISLAVA 17. júla (WEBNOVINY) – Víťazka súťaže Miss Slovensko 2010 Marína Georgievová sa stala mamou. Podľa informácií, ktoré zverejnil portál Topky.sk, porodila približne pred troma týždňami chlapčeka. Otcom dieťaťa by mal byť jej priateľ Slobodan.

Ten je od 20-ročnej krásky starší o vyše 30 rokov. „Marína porodila zhruba pred troma týždňami v jednej z bratislavských nemocníc. Má chlapčeka.

S partnerom mu dali také typicky americké meno. Momentálne sa nachádza v Modre na nejakej farme, ktorá asi patrí jej partnerovi,“ uviedol pre Topky.sk zdroj z Georgievovej okolia.

Samotná Georgievová na otázky o narodení potomka odmietla odpovedať. „Nie, nie ďakujem. Nemám záujem,“ povedala.

Obrazom: Krásna Marína

Banskobystričanka Marína Georgievová sa v apríli 2010 stala pätnástou víťazkou súťaže krásy Miss Slovensko. Svoju krajinu následne reprezentovala na Miss World, kde sa jej však nepodarilo dostať do semifinále.

Miss Slovenska 2010 - Marína Georgievová
Foto: SITA

Vtedy 18-ročná študentka obchodnej akadémie Jozefa Gregora Tajovského v Banskej Bystrici patrila od začiatku mesačnej prípravy v juhočínskom meste Sanya medzi najhorúcejšie kandidátky na postup do najlepšej dvadsaťpäťky, no porota si ju napokon nevybrala.

Pár dní pred finále slovenská zástupkyňa triumfovala na stránke globalbeauties.com v ankete o najkrajšiu Európanku, keď získala až 55 percent všetkých hlasov a získala titul Queen of Europe. Vynikla aj v niekoľkých čiastkových súťažiach Miss World.

V športe získala striebornú medailu za individuálny výkon a v súťaži tímov skončila prvá. Postúpila tiež do top 20 súťaže Miss World Top Model. Okrem toho ju 10. októbra v priebežnom hlasovaní odborníci na krásu označili za najpravdepodobnejšiu víťazku celej súťaže.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Marína Georgievová