Najnovší Landov videoklip nakrúcali až v ďalekom Thajsku

Daniel Landa
Daniel Landa zverejnil videoklip k piesni Uruz. Nakrúcali ho v Thajsku počas príprav na spevákov prvý profesionálny zápas. Foto: facebook.com/pages/Daniel-Landa

BRATISLAVA 2. mája (WEBNOVINY) – Český spevák Daniel Landa zverejnil na webstránke www.daniel-landa.cz videoklip k piesni Uruz. Nakrúcali ho v Thajsku počas príprav na spevákov prvý profesionálny zápas s majstrom sveta v thajskom boxe, na ktorý niekoľko týždňov intenzívne trénoval pod vedením Petra Macháčka.

Zápas, v ktorom sa proti Landovi v ringu postaví Fín Riku Immonen, sa uskutoční 12. júna v pražskej Tipsport Aréne v rámci podujatia Gibu Fight Night.

Video: Daniel Landa – Uruz

Na jeseň zase čaká Landu návrat na koncertné pódiá . Jeho Žito tour 2014 sa začne 21. novembra v bratislavskej Slovnaft Aréne. Pokračovať bude 23. novembra v Ostrave, 25. novembra v Pardubiciach, 27. novembra v Brne a 29. novembra v Prahe. Vstupenky si môžu záujemcovia a záujemkyne zakúpiť v sieti Ticketportal.

Český spevák, skladateľ, herec, režisér a automobilový pretekár Daniel Landa sa narodil 14. februára 1968. Hudobnú kariéru začal v kontroverznej skupine Orlík, po rozpade ktorej sa vydal na sólovú dráhu.

Je autorom hudby k viacerým filmom a divadelným predstaveniam a tiež sa venuje písaniu muzikálov ako napríklad Krysař. Zahral si vo filmoch ako Proč? (1987), Copak je to za vojáka… (1987), Tichá bolest (1990), Černí baroni (1992), Kvaska (2010) alebo TACHO (2010).

Promo Podnikám.sk Osaďanová raňajky
Foto: Webnoviny.sk

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Daniel Landa