Najsexi mužom na svete podľa Webnovín je Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr. Foto: tumblr.com

BRATISLAVA 31. decembra (WEBNOVINY) – Redaktorky Webnovín pre vás pripravili malý novoročný darček – galériu 50 slávnych mužov, ktorí sú podľa nás momentálne najpríťažlivejší. Čakajú vás známe tváre i šoubizoví nováčikovia, krásne úsmevy, skvelé telá i dokonalí džentlmeni.

1. Najsexi mužom planéty roka 2012 je podľa Webnovín americký herec Robert Downey Jr. Ani vo veku 47 rokov nestráca na šarme, je nesmierne vtipný a navyše talentovaný.

Napriek tomu, že v roku 2000 to s jeho kariérou pre problémy s drogami vyzeralo veľmi biedne, dokázal sa vzchopiť a opäť sa postaviť na nohy, hoci by tomu ťažko niekto uveril. Kedysi úbohý skrachovanec, dnes nezabudnuteľný Iron Man či Sherlock Holmes.

A aby toho nebolo málo, venuje sa meditácii, jóge, bojovým umeniam a hlavne svojej manželke Susan a takmer ročnému synovi Extonovi.

Pozrite si fotogalériu 50 najpríťažlivejších známych pánov

2. Eric Dane sa do myslí diváčok Kliniky Grace (2005) zapísal predovšetkým nezabudnuteľnou

scénou, keď v úlohe plastického chirurga Marka “McSteamyho“ Sloana vychádza z kúpeľne úplne nahý a intímne miesta si letmo prikrýva uterákom. On sám by však chcel zničiť všetky fotografie, na ktorých nemá tričko.

Nebaví ho totiž byť stále dokonalý, niekedy sa mu do fitka nechce a rád si dá aj niečo nezdravé. “Prečo by som mal byť stále perfektný? Je mi to jedno,“ vyhlásil pre Elle. Pravdupovediac, je trochu skromný, na všetkých fotkách z pláže totiž vyzerajú s manželkou fantasticky.

Video: „Uteráková scéna“ Marka Sloana

Hugh Jackman
Foto: Tom Munro

3. Hugha Jackmana nazývajú najmilším chlapíkom v Hollywoode a niečo na tom zrejme bude.

Nemá za sebou žiadne škandály, často vyznáva lásku svojej o 13 rokov staršej manželke a hovorí, že rodina je pre neho to najdôležitejšie.

Znie to ako sen? Tak si k tomu pridajte ešte jeho dokonalé telo, ktoré predvádza vo filmoch o Wolverinovi. A ak vám to nestačí, tento dvojnásobný otec tiež skvele spieva a tancuje.

O jeho speváckych schopnostiach sa môžete presvedčiť napríklad v muzikáli Bedári, ktorý tento týždeň začínajú premietať v slovenských kinách. Spolu s tancom ich ukázal aj na udeľovaní Oscarov v roku 2009.

4. Jason Statham
Foto: bleedingcool.com

4. Máme tu niečo aj pre milovníčky drsných a mužných typov. Jason Statham je aj ako 45-ročný chodiaci sexepíl. Tento hrdina akčných filmov je presne ten druh chlapa, ktorý by mal zachraňovať ženy z horiacich budov oblečený len v tielku.

A verte tomu, že by to zvládol. Pri nakrúcaní totiž odmieta kaskadérov a všetky akčné scény odohrá sám.

5. Keď Justin Timberlake zaspieval, „Señorita, I feel for you“, dievčatá sa rozplývali. Ten jeho hlas, tie pohyby pri tancovaní, neskôr sa pridal aj herecký talent a ten krásny úsmev…

Justin však takýto sympaťák nebol vždy. Všetko sa začalo, keď si ostrihal prefarbené blond kučierky, opustil boyband ‚N Sync a začal sa venovať zaujímavejším veciam. A všimla si to veru aj Jessica Biel, s ktorou sa nedávno oženil.

https://youtube.com/watch?v=q5bbPOL1QnI

Jean Dujardin
Foto: GQ Foto: GQ

6. Šarmantný Francúz Jean Dujardin je síce vo svojej rodnej krajine známy už dlhšie, no medzinárodné uznanie si vyslúžil až v roku 2011 ako hviezda nemých filmov George Valentin v oscarovom filme The Artist (2011).

A práve tento film mu okrem Oscara priniesol aj množstvo fanúšičiek na celom svete, ktoré očaril nielen svojou francúzskou eleganciou (a prízvukom), ale aj nesmiernym hereckým talentom a zmyslom pre humor.

Patrick Dempsey
Foto: myblueberrynights-andreea.blogspot.com

7. Patrick Dempsey očaril najskôr tínedžerky koncom osemdesiatych rokov v niekoľkých romantických komédiách. V tom čase vyzeral trochu smiešne, na svoj väčší nos mu totiž musel trochu dorásť aj zvyšok tela, aby vyzeral súmerne.

Dnes je však z neho nespochybniteľne kus nádherného chlapa, ktorý patrí k hlavným hviezdam seriálu Klinika Grace (2005), kde ako neurochirurg Derek Shepherd účinkuje od prvej epizódy.

8. Johnny Depp je dlhé roky stálicou v rebríčkoch najsexi mužov, a preto nemôže chýbať ani v tom našom. Dôvody snáď nemusíme opakovať, veď je naozaj krásny, charizmatický a štýlový.

Tento rok však pribudla ďalšia zaujímavá skutočnosť – je nezadaný :-D.

https://youtube.com/watch?v=D-3ORYJiPg4

9. Keanu Reeves
Foto: actors-pictures.com

9. Keanu Reeves je doslova medzinárodným krásavcom. V jeho žilách totiž koluje anglická, americká, havajská, čínska, írska aj portugalská krv.

Keď sa mu zadívate do tváre, skutočne v ňom nájdete všetky črty, ktoré zdedil po svojich predkoch.

Štyridsaťosemročný predstaviteľ legendárneho hrdinu Nea z Matrixu je jedným z tých mužov, ktorí nám starnú do krásy, a preto sa už nevieme dočkať jeho nových filmových projektov.

Ralph Fiennes
Foto: fanpop.com

10. Čerstvý päťdesiatnik Ralph Fiennes v poslednom čase stvárňoval najmä postavy, ktoré mu na jeho sexepíle viac ubrali, ako pridali.

Mimo filmového plátna však naďalej ostáva tým elegantným a šarmantným džentlemanom, ktorého si pamätáme z drámy Nepohodlný (2005), romantickej snímky Kráska z Manhattanu (2002), či oscarovej drámy Anglický pacient (1996).

Jim Sturgess
Foto: pinterest.com

11. Jim Sturgess sa dostal do povedomia verejnosti v roku 2007 vďaka filmu Across the Universe, takže v svete šoubiznisu je jeho tvár ešte neopozeraná. Jeho veselé oči, milý úsmev a atraktivita spolu s talentom neostali bez povšimnutia a vybrali si ho napríklad ako Dextera do adaptácie knižného bestselleru Jeden deň (2011).

Tento rok zas zažiaril vo viacerých rolách v snímke súrodencov Wachovských a Toma Tykwera Atlas mrakov. O jeho súkromí sa veľa nevie, síce ho viackrát odfotografovali s dlhoročnou partnerkou Mickey O’Brien, nie je však jasné, či sú stále spolu.

12. Keď bol Ryan Gosling mladší, nikto nepredpokladal, že si raz vyslúži nálepku sexsymbolu, ktorá mu prischla vďaka romantickej dráme Zápisník jednej lásky (2004). Ako sám povedal, predtým hral samých čudákov a psychopatov a nečakal, že ho niekto obsadí do roly romantického hrdinu, akým bol Noah.

“Nie som veľký fešák. Vyzerám dosť čudne. Viem o tom, ale v tom je čaro filmov. Keď hráte romantického hlavného hrdinu, ľudia uveria, že ste to vy, ale nie je to pravda,“ vysvetlil partner Evy Mendes, ktorý si ženské publikum získal aj úlohou sukničkára Jacoba vo filme Bláznivá, hlúpa láska (2011).

Určite aj vďaka vtipnej scéne, v ktorej si vyzlečie tričko a jeho herecká kolegyňa Emma Stone vyhlási, že vyzerá ako upravený Photoshopom.

Ryan Gosling
Foto: hollywire.com
Tom Hiddleston
Foto: listal.com

13. Očarujúci vysoký blondiak Tom Hiddleston v roku 2005 absolvoval Kráľovskú akadémiu dramatických umení a nesporne patrí k najtalentovanejším mladým hercom.

Šarmantný tridsiatnik sa však medzinárodne známym stal až ako prešibaný a ctižiadostivý Loki v komiksovkách Thor (2011) a Avengers: Pomstitelia (2012). Fanúšičky si získal aj vďaka stvárneniu amerického spisovateľa Francisa Scotta Fitzgeralda v nezabudnuteľnej Polnoci v Paríži (2011) Woodyho Allena.

14. Adrien Brody je jedným z tých mužov, ktorých začnete počúvať a svojím šarmom vás úplne dostane.

Stačí si pozrieť jeho ďakovnú reč na udeľovaní Oscarov, keď ho ocenili za jeho výkon v Pianistovi (2002). Mnohé ženy určite závideli Halle Berry, ktorá mu sošku podala a on ju od šťastia pred zrakmi všetkých divákov vášnivo pobozkal.

Bohužiaľ, nezabudnuteľný filmový Salvador Dalí z Polnoci v Paríži (2011) je zadaný, randí s krásavicou Larou Lieto.

15. Alex O'Loughlin
Foto: tumblr.com a www.rodolfomartinez.com

15. Talentovaný Austrálčan Alex O’Loughlin po viacerých menších úlohách vo filme aj televízii zaujal ženské publikum ako Stan v romantickej komédii Záložný plán (2010), kde jeho šarmu podľahla Jennifer Lopez.

Na celom svete sa však preslávil až ako neohrozený poručík Steve McGarrett v krimi seriáli Hawaii 5.0 (2010), vďaka ktorému si získal fanúšikov aj medzi mužmi. Jeho drsňácky šarm, zmysel pre humor a neuveriteľný sexepíl ale priťahuje najmä ženy.

Joseph Gordon Levitt
Foto: blackbookmag.com

16. Joseph Gordon-Levitt patrí k najsľubnejším hercom súčasnosti, páči sa kritikom aj divákom, ale najmä diváčkam. S jeho rozkošnými jamkami v lícach, keď sa usmeje, čokoládovými očami a pohľadom šteniatka má človek sto chutí vziať ho do náruče a poriadne vyobjímať.

Vďaka filmu 500 dní so Summer (2009) o krásnych aj trpkých úskaliach lásky sa stal pre milióny dievčat zosobnením ideálneho partnera. V ostatnom období sa na striebornom plátne ukazuje aj v drsnejších a akčnejších polohách, zahral si napríklad v sci-fi Looper (2012) či v batmanovke Návrat Temného rytiera (2012).

17. Minuloročný držiteľ titulu Najsexi muž roka podľa magazínu People Bradley Cooper si milióny ženských sŕdc po celom svete získal svojimi modrými očami a nepopierateľnou vyžarujúcou charizmou.

Šéfredaktorka People Liz Sporkin to zhrnula takto: „Bradley Cooper má všetko. Dobre vyzerá, je talentovaný a rozumný, zbožňuje svoju mamu, vie variť a hovorí plynule po francúzsky! Kto môže namietať?“

https://youtube.com/watch?v=NE_kbRwOgAU

18. Michael Fassbender
Foto: Rugaru.tumblr.com

18. Je v podstate nemožné nájsť fotografiu Michaela Fassbendera, na ktorej nevyzerá skvele. Jeden z najkvalitnejších hercov súčasnosti je vtipný, inteligentný a šarmantný, vyberá si zaujímavé úlohy a nebojí sa riskovať.

Nemá problém s nahotou a aj tí, ktorí nevideli jeho skvelý výkon v snímke Hanba (2011), sa vďaka Georgeovi Clooneymu dozvedeli, aký je Fassbender ‚obdarený‘. „Michael, úprimne povedané, môžeš hrať golf s rukami za chrbtom,“ vyhlásil na udeľovaní Zlatých glóbusov.

19. David Boreanaz
Foto: bestof.provocateuse.com

19. David Boreanaz okúzľuje televízne diváčky ako špeciálny agent FBI Seeley Booth v seriáli Kosti (2005).

Svalnaté telo a podmanivý úsmev v skutočnom živote patria jeho manželke Jaime Bergman, s ktorou vychováva dve deti.

20. Snedý krásavec so zelenými očami menom Jesse Williams sa preslávil ako doktor Jackson Avery zo seriálu Klinika Grace (2005), v ktorom účinkuje od roku 2009.

Svoje vypracované telo v seriáli často predvádza a problémy odolať mu mala aj doktorka Teddy Altman, ktorú si zahrala Kim Raver.

Tridsaťjedenročný syn švédskej matky a afroamerického otca, ktorý má aj seminolských predkov, absolvoval Temple University.

Neskôr učil americké štúdiá, africké štúdiá a angličtinu na verejnej strednej škole vo Philadelphii. Práve v tom čase stretol svoju terajšiu manželku, realitnú maklérku Aryn Drake-Lee, do ktorej je podľa slov jedného z ich svadobných hostí šialene zamilovaný.

Jesse Williams
Foto: tumblr.com
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Emma StoneHalle BerryJennifer LopezJessica BielRobert Downey Jr.Salvador Dalí