Najsexi mužom sveta podľa magazínu People je Channing Tatum

Channing Tatum
Herec Channing Tatum je možno najsexi mužom planéty. Foto: facebook.com

BRATISLAVA 14. novembra (WEBNOVINY) – Americký herec Channing Tatum je podľa tohtoročného rebríčka magazínu People najpríťažlivejší na svete. Manžel herečky Jenny Dewan-Tatum spočiatku nechcel veriť, že skutočne vybrali jeho.

Jenne som to povedal po tom, ako sme vo vani umývali psov smrdiacich od tchora,“ opísal. Jeho žena mu vraj nechcela veriť. „Teraz ma volá Najsexi muž na svete,“ dodal Tatum, ktorý tento rok zažiaril vo filme Magic Mike, kde si zahral striptéra.

Tridsaťdvaročný rodák z Alabamy manželke imponuje nielen hereckým či tanečným talentom, ale i záľubou v sochárstve a znalosťou diel Edgara Allana Poea. „Ľudia ho poznajú ako zábavného a sexi, ale vôbec netušia o jeho emocionálnej hĺbke a duchovnej otvorenosti,“ vyhlásila.

Dvojica by podľa Tatuma chcela bábätko. „Som pripravený a podľa mňa ona tiež. Nám mužom sa to hovorí ľahko, že chceme povedzme 15 detí. Jenna by však povedala, že si mám radšej nájsť inú ženu,“ žartoval herec, ktorý je známy svojím vypracovaným telom. Podľa jeho slov mu tréning neprekáža, práve naopak, je rád vo forme.

Obrazom: Najsexi muži planéty podľa magazínu People

Najsexi muži planéty podľa magazínu People
Foto: People.com

Channing Tatum sa okrem herectva živí ako producent, tanečník alebo ako model. Preslávil sa predovšetkým ako Tyler Gage v tanečnom filme Let’s Dance (2006), pri nakrúcaní ktorého sa zoznámil so svojou manželkou. Odvtedy si zahral v snímkach ako G.I. Joe (2009), Milý John (2010), Manželský sľub (2012) či spomínanom Magic Mikeovi.

V minulosti sa najsexi mužmi podľa People stali napríklad Mel Gibson, Sean Connery, Tom Cruise, Patrick Swayze, Brad Pitt, Denzel Washington, George Clooney, Ben Affleck, Johnny Depp, Jude Law, Matthew McConaughey, Matt Damon, Hugh Jackman, Ryan Reynolds alebo Bradley Cooper.

Do najnovšieho zoznamu najpríťažlivejších mužských hviezd, ktorým kraľuje Tatum, sa tento rok dostali aj Blake Shelton, Chris Hemsworth, Max Greenfield, Ben Affleck, Richard Gere, Matt Bomer, Oscar Pistorius, Denzel Washington, Damien Lewis, Paul Rudd či minuloročný víťaz Bradley Cooper.

V rámci špeciálneho čísla magazín People zostavil aj ďalšie rebríčky, napríklad najpríťažlivejších slávnych oteckov. Doň zaradil futbalistu Davida Beckhama; hercov Orlanda Blooma, Bena Afflecka, Marka Wahlberga, Lieva Schriebera, Matthewa McConaugheyho, Marka Consuelosa, Erica Danea a Maria Lopeza; spevákov Ushera a Gavina Rossdalea; modela Gabriela Aubryho a manžela herečky Jessicy Alby Casha Warrena.

Ďalší rebríček združuje slávnych pánov s najvypracovanejšími hrudníkmi – doň sa dostali okrem iných herci Gerard Butler, Ryan Gosling, Zac Efron, Hugh Jackman, Joe Manganiello, Kellan Lutz, Bradley Cooper, Jude Law, Channing Tatum, Jesse Williams, Matthew McConaughey, Josh Duhamel, Taylor Lautner a Jake Gyllenhaal; britský princ Harry, futbalista David Beckham či tenista Roger Federer.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ben AffleckBrad PittBradley CooperChanning TatumChris HemsworthDavid BeckhamDenzel WashingtonGeorge ClooneyGerard ButlerHugh JackmanJohnny DeppJosh DuhamelJude LawKellan LutzMatt DamonMatthew McConaugheyMel GibsonOscar PistoriusPatrick Swayzeprinc HarryRichard GereRoger FedererRyan GoslingRyan ReynoldsSean ConneryTaylor LautnerTom CruiseZac Efron