Nakrúcanie Hviezdnych vojen obnovia tento mesiac

Harrison Ford
Mark Hamill ako Luke Skywalker, Carrie Fisher ako princezná Leia Organa a Harrison Ford ako Han Solo vo filme Star Wars: Epizóda IV - Nová nádej (1977) Foto: 20th Century Fox

BRATISLAVA 13. augusta (WEBNOVINY) – Nakrúcanie siedmej epizódy Hviezdnych vojen, ktoré museli začiatkom augusta prerušiť pre zranenie amerického herca Harrisona Forda, obnovia ešte tento mesiac. Pre magazín The Hollywood Reporter to uviedol nemenovaný zdroj.

Ford sa zranil 12. júna po tom, čo naňho v Pinewood Studios v blízkosti Londýna spadli dvere vesmírnej lode Millennium Falcon, ktorú v Hviezdnych vojnách pilotuje jeho postava Han Solo.

Vyšetrenia v John Radcliffe Hospital ukázali, že herec si zlomil ľavý členok a neskôr sa musel podrobiť operácii, pričom si musel dať dvojmesačnú pauzu od nakrúcania.

Sedemdesiatdvaročný rodák zo Chicaga sa v pondelok zúčastnil na premiére snímky Expendables 3 v Hollywoode, pričom vyzeral byť v dobrom stave. Spomínaný zdroj však nevedel povedať, kedy sa Ford znova pripojí k štábu.

Video: The Expendables 3 Official Trailer #1 (2014)

Americká premiéra snímky Star Wars: Episode VII režiséra J. J. Abramsa je naplánovaná na 18. decembra 2015. Príbeh očakávanej novinky by sa mal odohrávať 30 rokov po udalostiach z filmu Star Wars: Epizóda VI – Návrat Jediov (1983). V snímke sa okrem Forda predstavia aj Carrie Fisher, Mark Hamill, Max von Sydow, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Gwendoline Christie, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Crystal Clarke, Pip Anderson a Christina Chong.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Harrison Ford