Nákup v Kauflande s vernostnou zľavou

Kaufland
Foto: Kaufland

BRATISLAVA 21. novembra (WBN/PR) – Od 21.11.2013 prinášame všetkým zákazníkom v predajniach Kaufland na Slovensku novú vernostnú akciu so špičkovými výrobkami starostlivosti o telo značky Grundig a jemnými uterákmi značky Vossen.

Za každých 5 Eur nákupu získavajú zákazníci pri pokladniach 1 (jeden) vernostný bod. Za nazbierané vernostné body (20 vernostných bodov) si môžu zákazníci vybrať z ponuky vernostných produktov značky Grunding a značky Vossen, a to za vernostnú – teda zníženú cenu, so zľavou až do 64% oproti odporúčanej predajnej cene. Výška vernostnej ceny je stanovená vo vnútri hracej karty pri každom druhu vernostného produktu. Jednu hraciu kartu je možné použiť iba na jednu zľavu. Hracia karta je k dispozícii pri pokladniach, na Informáciách a pri vystavenom vernostnom tovare vo všetkých filiálkach. Tiež je možné si ju stiahnuť a vytlačiť z webovej stránky www.kaufland.sk. Vernostná akcia trvá do 26.2.2014.

Výrobky starostlivosti o telo značky Grundig sú vo vysokom kvalitatívnom štandarde s 3-ročnou zárukou a v modernom strieborno-čiernom dizajne. V ponuke v rámci vernostnej akcie sú tieto produkty:

– Zastrihávač vlasov Grundig

– Sušič vlasov Grunding

– Žehlička na vlasy Grundig s LCD displayom

– Osobná váha Grundig.

Uteráky a osušky značky Vossen sa vyznačujú vysokou jemnosťou materiálu, vynikajúcou absorpčnou schopnosťou, sú 100% dermatologicky testované a navyše spĺňajú prísne kritéria a požadované štandardy vzhľadom na ľudské zdravie a ekológiu podľa medzinárodnej asociácie Öko-Tex. V ponuke v rámci vernostnej akcie sú tieto výroby:

– Uteráky Vossen, 2kusy v balení, 50 x 100 cm, vo farbe: biela, tyrkysová alebo tmavočervená

– Osuška Vossen, 1kus, 67 x 140 cm, vo farbe: biela, tyrkysová alebo tmavočervená

Úplné pravidlá a ďalšie informácie k vernostnej akcii nájdete na www.kaufland.sk/vernostnaakcia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Kaufland