Bratislavský kraj podal trestné oznámenie týkajúce sa verejného obstarávania v spoločnosti Regionálne cesty Bratislava

Pohľad na rekonštrukčné práce na ceste pri obci Viničné v rámci letných opráv a údržby ciest Bratislavského samosprávneho kraja (BSK). BSK okrem opráv ciest a mostov realizuje aj vysprávky výtlkov, obnovu zvislého a vodorovného dopravného značenia, obnovu priechodov pre chodcov, údržbu ciest a ich okolia ako je kosenie a úprava priekop, rigolov, násypov, ktoré tvoria súčasť pozemných komunikácií. Kraj investuje každoročne do opráv 6,5 milióna eur. Bratislava, 31. júl 2019.
Foto: archívne, SITA/BSK

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) podal trestné oznámenie v súvislosti s verejným obstarávaním v spoločnosti Regionálne cesty Bratislava (RCB). V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa BSK Lucia Forman.

„V súvislosti s doručením čiastkovej správy z kontroly hospodárenia s finančnými prostriedkami a nakladania s majetkom za obdobie od roku 2016 do 8. novembra 2019 v spoločnosti RCB, a v zmysle záverov v nej uvedených podal BSK trestné oznámenie,“ uviedla hovorkyňa.

Trestné oznámenie sa týka verejného obstarávania a realizácie diela Revitalizácia cesty II/503 Senec – Viničné – Pezinok, ktoré sa uskutočnilo v období 2017 – 2018.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lucia Forman
Firmy a inštitúcie BSK Bratislavský samosprávny krajRegionálne cesty Bratislava (RCB)