Dokumentáciu pre úseky R7 medzi Holicami a Dolným Barom dodá Valbek

Foto: ndsas.sk.

Národná diaľničná spoločnosť zaplatí za vypracovanie dokumentácií na územné rozhodnutie a stavebného zámeru pre stavbu úsekov rýchlostnej cesty R7 Holice – Mliečany a Mliečany – Dolný Bar 1,36 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty.

Dokumentácie na územné rozhodnutie a stavebného zámeru pre stavbu úsekov rýchlostnej cesty R7 Holice – Mliečany a Mliečany – Dolný Bar dodá spoločnosť Valbek, s. r. o., Bratislava. Zároveň pripraví oznámenie o zmene navrhovanej činnosti po vypracovaní dokumentácie na územné rozhodnutie.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) má za tieto služby zaplatiť vyše 1,36 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (takmer 1,64 mil. eur vrátane DPH). Vyplýva to z výsledku verejnej súťaže vyhlásenej vlani v apríli, ponuku predložilo sedem uchádzačov. Predpokladaná hodnota zákazky predstavovala 2,95 mil. eur bez DPH (3,54 mil. eur s DPH).

Na dokumentácie 210 až 270 dní

NDS a Valbek na základe výsledku verejného obstarávania podpísali zmluvu o dielo. V prípade úseku R7 Holice – Mliečany je lehota na dodanie dokumentácie na územné rozhodnutie 240 dní, dokumentácie stavebného zámeru 270 dní od nadobudnutia účinnosti zmluvy a oznámenia o zmene navrhovanej činnosti 90 dní od písomnej výzvy NDS ako objednávateľa. Pre stavbu R7 Mliečany – Dolný Bar sú tieto lehoty 210 dní, 240 dní a 90 dní.

D3 Žilina, Strážov - Žilina, Brodno.
Foto: ndsas.sk.

Ďalších šesť ponúk

Spoločnosť HBH Projekt, spol. s r. o., Brno v súťaži predložila ponuku v objeme takmer 1,39 mil. eur, Dopravoprojekt, a. s., 1,43 mil. eur, Alfa 04, a. s., 1,52 mil. eur, Amberg Engineering, s. r. o., a Tunroad Engineering, s. r. o., (všetky so sídlom v Bratislave) 1,74 mil. eur, AF – Cityplan, s. r. o., a Sagasta, s. r.o., Praha 1,76 mil. eur a ESP Consult, s. r. o., Šamorín 1,96 mil. eur bez DPH.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie NDS Národná diaľničná spoločnosť