Košický dopravný podnik obmedzí pre odpustovú slávnosť prevádzku MHD v mestskej časti Košice – Krásna

DPMK, autobus, Košice
Foto: ilustračné, SITA/Ivan Fleischer

Z dôvodu konania odpustovej slávnosti v mestskej časti Košice – Krásna obmedzí Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) v pondelok v čase od 07:00 do 14:00 prevádzku liniek číslo 28 a 52. Informovala o tom Vladimíra Petrušová z DPMK.

Linka číslo 28 bude premávať obojsmerne po Minskej ulici a vynechá zastávky Námestie sv. Cyrila a Metoda a Lackova. Po zastávke Vyšný dvor pokračuje odbočením doľava na ulicu Minská a zastaví na dočasnej zastávke Minská, následne na križovatke odbočí doprava na Ukrajinskú a zastaví na dočasnej zastávke Lackova.

Ďalej pokračuje cez križovatku rovno a po svojej pôvodnej trase. Odchody zo zastávky Minská sú v čase odchodu zo zastávky Námestie sv. Cyrila a Metoda, odchody z dočasnej zastávky Lackova sú v čase odchodu z pôvodnej zastávky Lackova.

Linka číslo 52 premáva s odklonom po Ukrajinskej ulici a končí na zastávke Motorest, Krásna. Vynecháva zastávky Lackova, Námestie sv. Cyrila a Metoda a Krásna. V smere do Krásnej, po zastávke Pri Hornáde bude pokračovať cez križovatku rovno a zastaví na zastávke Lackova, následne pokračuje po Ukrajinskej, potom odbočí doprava na zastávku Pollova.

Ďalej pokračuje na konečnú. V smere do Šace, začína na zastávke Motorest, Krásna a na križovatke odbočí doľava na Ukrajinskú. Pokračuje rovno až po dočasnú zastávku Lackova a ďalej pokračuje cez križovatku rovno po svojej pôvodnej trase.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie DPMK Dopravný podnik mesta Košice