Letecké spojenie z Bratislavy do Pafosu na Cypre bude v prevádzke celoročne

Letisko Bratislava
Terminál bratislavského letiska. Foto: bts.aero.

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair potvrdila, že linku z Bratislavy do Pafosu, ktorú ako novú otvorí od začiatku letného letového poriadku, teda od 27. marca 2018, bude prevádzkovať dvakrát týždenne aj počas zimného letového poriadku.

Bratislava bude mať pravidelné letecké spojenie s cyperským Pafosom celoročne. Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair potvrdila, že uvedenú linku, ktorú ako novú otvorí od začiatku letného letového poriadku, teda od 27. marca 2018, bude prevádzkovať dvakrát týždenne aj počas zimného letového poriadku. Informovalo o tom v stredu Letisko M. R. Štefánika v Bratislave s tým, že letecká linka Bratislava – Pafos bude v prevádzke v utorok a sobotu.

Štyri nové linky na Maltu, do Burgasu, Solúna a Pafosu

Ryanair začne koncom marca prevádzkovať z Bratislavy štyri úplne nové letecké linky – na Maltu, do bulharského Burgasu, gréckeho Solúna a cyperského Pafosu. Novú linku do talianskej Bologne spoločnosť otvorila vlani v októbri.

Letisko Bratislava - Ryanair
Ilustračné foto: bts.aero.

Dvadsaťtri  liniek Ryanairu z Bratislavy počas letného letového poriadku

„Ryanair bude počas letného letového poriadku, teda od konca marca, prevádzkovať z Bratislavy až 23 pravidelných liniek, čo bude historicky najvyšší počet pravidelných liniek u tohto dopravcu od začiatku jeho pôsobenia na bratislavskom letisku v roku 2005,“ uviedla hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková.

Spoločnosť Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a. s., je zapísaná v Obchodnom registri SR od mája 2004, disponuje základným imaním vo výške 292,43 mil. eur. Spoločnosť je v úplnom vlastníctve štátu, Ministerstvo dopravy a výstavby SR spravuje všetky jej akcie od septembra 2014, kedy prevzalo od Fondu národného majetku SR jeho podiel vo výške 50,30 %.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Letisko M. R. ŠtefánikaRyanair