MHD v Košiciach bude počas sviatkov jazdiť v upravenom režime, zmeny sa dotknú linky 10 a 34

Autobus
Foto: ilustračné, ww.gettyimages.com

Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) avizuje zmeny v MHD počas veľkonočných sviatkov, dôvodom je uzavretie obchodného centra Optima. Dotknú sa linky číslo 10 a 34, informovala Vladimíra Petrušová z DPMK.

Linkám 10 a 34 skrátia trasu

V dňoch 15. apríla, 17. apríla a 18. apríla bude linka číslo 10 premávať počas celého dňa len po zastávku Luník VIII a od zastávky Luník VIII. V rovnakých dňoch bude počas celého dňa skrátená aj trasa linky číslo 34.

Premávať bude len po zastávku OC Optima a od zastávky OC Optima. Linka nebude zachádzať na zastávku OC Optima, dolný vstup. Konečnou zastávkou linky bude zastávka prímestskej dopravy OC Optima.

Režim prázdniny či voľné dni

Východzou zastávkou linky bude zastávka OC Optima a z tejto zastávky bude odchádzať v čase odchodu z pôvodnej zastávky OC Optima, dolný vstup.

Ďalej bude pokračovať na svoju bežnú zastávku OC Optima (zastávka linky číslo 52), kde počká na čas odchodu podľa platného cestovného poriadku. Ďalej pokračuje po zvyčajnej trase na Sídlisko KVP.

Všetky linky v meste premávajú vo štvrtok (14. apríla) a v utorok (19. apríla) v prázdninovom režime. V dňoch 15. apríla až 18. apríla, vrátane, premávajú všetky linky MHD v režime voľné dni.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Vladimíra Petrušová
Firmy a inštitúcie DPMK Dopravný podnik mesta Košice