Mimoúrovňovú križovatku Prievoz v Bratislave uzavrú od 15. februára do 31. augusta

||
Pristavny most na diaľnici D1 v Bratislave. Foto: facebook.com.

Viaceré dopravné obmedzenia v hlavnom meste súvisia s výstavbou diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, ako aj s rekonštrukciou ulice Mlynské nivy.

Na mimoúrovňovej križovatke Prievoz na diaľnici D1 v Bratislave v súvislosti s výstavbou diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7 vstúpia v piatok 15. februára do platnosti viaceré dopravné obmedzenia.

Ako v utorok informovala Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS), dopravu ovplyvní úplná uzávera zjazdných vetiev diaľnice D1 v úseku 5,2 – 6 km v smere Prístavný most – Slovnaftská ulica a v smere Trnava – Prístavná/Slovnaftská ulica.

„Obmedzenie sa týka obdobia od 15. februára (piatok) 20:00 do 31. augusta (sobota) 24:00. Dotknuté dopravné prúdy budú presmerované na komunikácie Gagarinova/Bajkalská,“ uviedla NDS na svojom portále.

Ilustračné foto: ndsas.sk.

Koncesionár tiež informuje o obmedzeniach

O obmedzeniach súvisiacich s výstavbou D4 a R7 v Bratislave a okolí informuje motoristickú verejnosť aj koncesionár PPP projektu Zero Bypass Limited (Obchvat Nula) na svojej stránke www.d4r7.com. Zhotoviteľom a hlavným dodávateľom koncesionára projektu D4/R7 je spoločnosť D4R7 Construction, s. r. o., jej spoločníkmi sú španielska firma Ferrovial Agroman Slovakia, s. r. o., Bratislava a rakúsky PORR Bau GmbH so sídlom vo Viedni.

Viac informácií je možné nájsť na webovej stránke zameranej na dopravné obmedzenia spojené s výstavbou D4/R7, ale i s rekonštrukciou ulice Mlynské nivy v Bratislave (www.zvladneme.to.).

Pozrite si animáciu prvej etapy uzávery križovatky Prievoz

Stavba D4/R7
Ilustračné foto: d4r7.com.
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie NDS Národná diaľničná spoločnosť