Ministerstvo dopravy hľadá nového generálneho riaditeľa Slovakia travel, pohovor bude mať dve časti

nezamestnaní, pohovor, úrad
Ľudí, ktorí sú bez práce viac ako rok, pribúda. Foto: ilustračné, Getty Images

Ministerstvo dopravy a výstavby SR (MDV) vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie generálneho riaditeľa rozpočtovej organizácie Slovakia travel. Uchádzači sa môžu hlásiť najneskôr do 8. augusta 2021. Presné informácie o požiadavkách a podmienkach ministerstvo zverejní na webstránke rezortu.

Informoval o tom v piatok hovorca MDV Ivan Rudolf. Prihlásení uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady, podmienky a predložia v určenom termíne písomnú žiadosť, všetky požadované doklady, prílohy, motivačný list a strategický dokument, budú pozvaní na výberové konanie najmenej 7 dní pred jeho začatím.

Výberové konanie bude pozostávať z odborného testu a osobného pohovoru, na ktorom bude uchádzač svoj strategický dokument prezentovať v rozsahu do 20 minút.

Termín podania písomnej žiadosti spolu s požadovanými dokladmi, prílohami, motivačným listom a strategickým dokumentom je do 21 dní od uverejnenia inzerátu, t. j. do 9. augusta 2021 na adresu: MDV SR – osobný úrad, Námestie slobody 6, 810 05 Bratislava, pod značkou „VK GR Slovakia Travel“ a „Obálku neotvárať“. Podpísanú žiadosť s požadovanými dokumentmi je možné zaslať vo forme skenu aj elektronicky na e-mailovú adresu: jaroslava.zsemberi@mindop.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan Rudolf
Firmy a inštitúcie MDV Ministerstvo dopravy a výstavby SR