Ministerstvo dopravy predĺžilo termín výberového konania členov predstavenstva Národnej diaľničnej spoločnosti

Národná diaľničná spoločnosť
Sídlo Národnej diaľničnej spoločnosti v bratislavskom Ružinove. Bratislava, 25. august 2021. Foto: SITA/Alexandra Čunderlíková Foto: SITA/Alexandra Čunderlíková

Ministerstvo dopravy a výstavby SR opäť predlžuje termín pre účasť vo výberovom konaní na členov predstavenstva Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s., (NDS).

Prihlasovanie predĺžené do konca augusta

Záujemcovia sa môžu prihlásiť do konca augusta, informoval v pondelok poradca ministra dopravy a výstavby pre strategickú a krízovú komunikáciu Ivan Rudolf.

Rezort dopravy vyhlásil výberové konanie na posty v predstavenstve NDS 20. júna. Pôvodný termín na prihlásenie uchádzačov do 11. júla následne predĺžil do 1. augusta.

Dôvodom opätovného predĺženia termínu na prihlásenie sa do výberového konania je pokračujúce dovolenkové obdobie a snaha o vytvorenie možnosti prihlásiť sa viacerým uchádzačom do výberového konania,“ uviedol Rudolf.

Skúsení manažéri s praxou

Ministerstvo dopravy hľadá skúsených manažérov s minimálne päťročnou praxou v riadiacich funkciách, občianskou a morálnou bezúhonnosťou, so strategickým myslením a s kvalitnou znalosťou cudzieho jazyka.

Prihlásených uchádzačov, ktorí splnia podmienky a predložia v určenom termíne prihlášku do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi, pozvú na výberové konanie písomne, najmenej sedem kalendárnych dní pred jeho konaním.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan Rudolf
Firmy a inštitúcie MDV Ministerstvo dopravy a výstavby SRNárodná diaľničná spoločnosť