Na železničných úsekoch budú vlaky nahradené autobusmi

ŽSR - Senica
Žellezničná stanica Senica. Foto: zsr.sk.

Výluka bude medzi stanicami Dúbrava – Jablonica, Oslany – Veľké Uherce, Senica – Šajdíkove Humence, Lietavská Lúčka – Rajec a Kittsee (Rakúsko) – Bratislava Petržalka

BRATISLAVA 20. októbra (SITA) – Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) upozorňujú na výlukové práce na viacerých úsekoch železnice. Vzhľadom na to, že ide o jednokoľajové trate, cestujúcich budú prepravovať náhradnou autobusovou dopravou.

Priecestia budú pre opravy neprejazdné

Ako informoval agentúru SITA Dávid Bozsaky zo ŽSR, pre opravu jednokoľajného priecestia bude výluka v úsekoch Dúbrava – Jablonica v sobotu 21. a nedeľu 22. októbra od 8:05 do 13:40, a Oslany – Veľké Uherce od 23. do 26. októbra. Priecestia budú pre opravu neprejazdné.

Výlukové práce budú aj medzi železničnými stanicami Senica – Šajdíkove Humence v pondelok 23. a utorok 24. októbra od 8:00 do 13:50, Lietavská Lúčka – Rajec taktiež 23. a 24. októbra od 9:00 do 15:00 a na železničnom úseku Kittsee (Rakúsko) – Bratislava Petržalka, na ktorom nebudú premávať vlaky v sobotu 21. októbra od 7:00 do 17:00.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie ŽSR Železnice Slovenskej republiky