Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Trava.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Pixabay.com
14. 05. 2019 12:20 Cestná doprava od NasaDoprava.skSITA

NDS chce dať na vegetačné úpravy na svojich pozemkoch vyše jeden milión eur

Diaľničiari vyhlásili verejnú súťaž aj na úradné meranie nápravových zaťažení a celkovej hmotnosti cestných vozidiel prenosnými váhami

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) plánuje vynaložiť na vykonávanie vegetačných úprav na svojich pozemkoch pre jednotlivé strediská správy a údržby diaľnic a rýchlostných ciest viac ako jeden milión eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Ide o poskytovanie uvedených služieb počas štyroch rokov. Najmä na odpočívadlách, v areáloch stredísk, na križovatkách, kužeľoch mostov a na mostoch pre zver.

Diaľničiari už vyhlásili príslušnú verejnú súťaž zverejnenú v pondelok vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.

Zákazka je rozdelená na tri časti podľa regiónov. Predpokladané hodnoty pre jednotlivé časti predstavujú 400 tisíc eur, 300 tisíc eur a 320 tisíc eur.

Nechcú nováčikov

NDS vyžaduje na zabezpečenie ponuky zloženie zábezpeky pre prvú časť tendra vo výške 20 tisíc eur, pre druhú a tretiu časť po 15 tisíc eur.

Uchádzači tiež majú predložiť zoznam poskytnutých služieb rovnakého alebo podobného charakteru, ako je predmet zákazky, realizovaných v predchádzajúcich troch rokoch od vyhlásenia verejného obstarávania v minimálnom objeme 50 tisíc eur bez DPH.

Lehota na predkladanie a otváranie ponúk je 13. júna. Platiť musia minimálne do 30. apríla 2020.

Ďalšia verejná súťaž

NDS vyhlásila verejnú súťaž aj na úradné meranie nápravových zaťažení a celkovej hmotnosti cestných vozidiel prenosnými váhami na parkoviskách a odpočívadlách vo vlastnej správe.

Za poskytovanie tejto služby na štyri roky predpokladá zaplatiť 576 tisíc eur bez DPH. Termín na predkladanie a otváranie ponúk je 13. júna tohto roka, minimálna lehota ich viazanosti je 13. júna 2020.

Jednou z podmienok účasti v tendri je tiež predloženie zoznamu vykonaných služieb v predošlých troch rokoch od vyhlásenia verejného obstarávania vo výške najmenej 50 tisíc eur bez DPH.

Odporúčané články

Pod Dunajom má vzniknúť cesta pre autá aj chodcov, prebudujú otvory na odvádzanie priesakových vôd NDS: Všetky pozemky pri križovatke D4 a D1 sú vysporiadané

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom z dopravy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Aktualizované: V kauze zmenky vypovedal aj Mika, s obžalovaným Pavlom R. riešil niektoré veci Juhokórejské stíhačky vystrelili varovné výstrely na ruské lietadlo, ktoré narušilo vzdušný priestor krajiny Video: Peter Sagan opísal moment zo stúpania na Tourmalet, ktorý obletel celý svet Návštevy regiónov treba kombinovať s komunikáciou v médiách, tvrdí Danko a šokoval ho Kollár Začarovaný kruh: Produkcia mäsa mení klímu a klíma potom zabíja dobytok Nezamestnanosť pod päť percent má 51 okresov na Slovensku, najmenej ľudí bez práce má Trenčín Politika do škôl patrí, zhodli sa Smer-SD, SNS a Most-Híd, ale nesúhlasia s propagandou

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X