NDS vyhlásila súťaž na dokumentácie pre výstavbu obchvatu Zvolena na R2

Úsek D3 Svrčinovec - Skalité. Foto: SITA/Martin Medňanský.

Predpokladaná hodnota za poskytovanie týchto služieb je 2,53 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

BRATISLAVA – Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) vyhlásila verejnú súťaž na dokumentácie pre stavbu úseku rýchlostnej cesty R2 Zvolen, západ – Zvolen, východ v dĺžke zhruba 10,7 kilometra. Predpokladaná cena za poskytnutie týchto služieb je 2,53 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (vyše 3 mil. eur vrátane DPH), zákazka bude financovaná zo štátneho rozpočtu.

Lehota na predkladanie ponúk je 19. júna

Predmetom tendra je vypracovanie dokumentácie na územné rozhodnutie (DÚR), dokumentácie stavebného zámeru a oznámenia o zmene navrhovanej činnosti po vypracovaní DÚR pre stavbu uvedeného úseku R2 pri Zvolene. Lehota na predkladanie a otváranie ponúk je 19. júna, platiť musia minimálne do 31. mája 2019. Požadovaná je zábezpeka na zabezpečenie ponuky vo výške 120 tis. eur a poistná zmluva na plnenie zákazky v objeme 253,3 tis. eur.

Diaľnice a rýchlostné cesty
Ilustračné foto: SITA/Jana Birošová. Ilustračné foto: SITA/Jana Birošová.

Dokumentáciu na územné rozhodnutie treba dodať do 240 dní

Dokumentácia na územné rozhodnutie má byť dodaná do 240 dní, dokumentácia stavebného zámeru do 280 dní od nadobudnutia účinnosti budúcej zmluvy a oznámenie o zmene navrhovanej činnosti do 90 dní od doručenia výzvy verejného obstarávateľa (NDS) zhotoviteľovi.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie NDS Národná diaľničná spoločnosť