Polícia upozorňuje vodičov vo Zvolene na obmedzenie dopravy, dôvodom je údržba ciest

Zvolen, oprava cesty

Práce na ceste III/2440 – ulica Stráž vo Zvolene, ktoré sa začali v stredu 21. júla, čiastočne obmedzia dopravu. Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, ide o úsek cesty od svetelne riadenej križovatky s cestou I/66 pod Metrom po odbočovaciu vetvu na rýchlostnú cestu R1 na Strážach.

Práce spočívajú v odfrézovaní povrchu a následnej pokládke nového asfaltového krytu, pričom by mali trvať najviac 10 dní a budú prebiehať prednostne v čase mimo dopravnej špičky. Polícia žiada vodičov o ohľaduplnosť, strpenie a rešpektovanie dopravného značenia a osôb regulujúcich premávku.

„Následne budú obdobné práce prebiehať aj na ceste III/2460 – ulica Strážska cesta v úseku 126 metrov od svetelne riadenej križovatky s cestou I/66 pod Metrom po križovatku s ulicou Tulská a aj na ceste III/2452 – ulica T. G. Masaryka v úseku cca 320 metrov od križovatky s ulicou Štefana Moyzesa po svetelne riadenú križovatku Pod zámkom vrátane priestoru križovatky,“ popísala ďalšie práce polícia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Prezídium policajného zboru SR