Pripravte sa na dopravné obmedzenia, tunely Šibenik a Branisko úplne uzavrú

Branisko
Foto: ilustračné, SITA/Viktor Zamborský

Tunely Šibenik a Branisko na diaľnici D1 budú počas nadchádzajúcich dní úplne uzavreté. Dôvodom je súčasná modernizácia sieťovej infraštruktúry na uvedených tuneloch.

Obchádzka od križovatky Spišské Podhradie

Finalizácia integrácie obidvoch tunelov bez ich súčasného uzatvorenia podľa Národnej diaľničnej spoločnosti nie je možná, z tohto dôvodu budú na nevyhnutný čas uzavreté obidva súčasne. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

Úplná uzávera diaľnice D1 sa bude týkať úseku Levoča – tunel Šibenik – Spišské Podhradie, smer Poprad, teda ľavého jazdného pásu, od piatka 24. septembra od 22:00 do nedele 26. septembra do 16:00. Obchádzková trasa bude viesť po ceste I/18 od okružnej križovatky Spišské Podhradie po okružnú križovatku na privádzači D1 Levoča.

Obojsmerná uzávera diaľnice D1

Uzávera v smere na Prešov, pravého jazdného pásu, je naplánovaná od polnoci 25. septembra do nedele do 18:00. Obchádzková trasa bude smerovaná po ceste I/18 od okružnej križovatky na privádzači D1 Levoča po okružnú križovatku Spišské Podhradie.

Úplná uzávera diaľnice D1 v úseku Beharovce – tunel Branisko – Široké bude platiť obojsmerne v čase od 2:00 soboty 25. septembra až do 18:00 nedele 3. októbra. Vodiči budú môcť využiť obchádzkovú trasu, ktorá bude viesť po ceste I/18 od križovatky D1- I/18 Beharovce po Branisko/východ.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom