RegioJet bude cez leto opäť prevádzkovať autobusovú linku do Splitu a ďalších letovísk

Foto: RegioJet
Žlté autobusy začnú premávať v piatok 31. mája a jazdiť budú počas celého leta až do 5. septembra.

Spoločnosť RegioJet bude počas letnej sezóny opäť prevádzkovať autobusovú linku z Bratislavy do chorvátskeho Splitu a ďalších letovísk pri Jadranskom mori. Žlté autobusy začnú premávať v piatok 31. mája. Jazdiť budú počas celého leta až do 5. septembra.

Ako dopravca v stredu informoval, spočiatku bude fungovať jeden spoj týždenne. Tesne pred začiatkom letných prázdnin však plánuje počet spojov zvýšiť na dva.

Autobusy budú po trase zastavovať aj v Zadare, Sukošane, Biograde, Pakoštane, Vodiciach, Šibeniku, Primoštene a Trogire.

Cestovný poriadok nastavil RegioJet tak, aby čo najviac zodpovedal potrebám slovenských dovolenkárov a cestovných kancelárií, uviedol hovorca RegioJetu Aleš Ondrůj.

V prípade potreby vyšlú dva autobusy

Autobusy budú odchádzať zo stanice Mlynské Nivy v Bratislave v piatok a utorok večer o 21:00. Jazdu ukončia v Splite ďalší deň ráno o 9:30.

Späť zo Splitu budú vychádzať v sobotu a v stredu večer o 20:30. Postupne priberú cestujúcich z ďalších letovísk a do Bratislavy sa vrátia ďalšie ráno o 9:00.

„Chorvátsko je obľúbenou letnou destináciou mnohých Slovákov, preto RegioJet už teraz pripravuje kapacitu posilových autobusov, nakoľko v prípade veľkého záujmu cestujúcich bude nasadzovať na jeden spoj miesto jedného autobusu až dva súčasne,“ informoval Ondrůj. Ako dodal, takýto zdvojený spoj by ponúkol prepravnú kapacitu až 126 cestujúcich.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie RegioJet