Vodičov čakajú na diaľnici D2 pri Lamači dopravné obmedzenia, zmena dopravy súvisí s opravou mosta nad železnicou

Foto: ttps://www.facebook.com

Polícia upozorňuje na zmenu organizácie dopravy na diaľnici D2 Lamač v Bratislave v súvislosti s opravou mosta nad železničnou traťou. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, tento týždeň ukončili I. etapu opravy.

Príprava na II. etapu prác

Počas nej rozšírili pravý jazdný pás diaľnice D2 v smere k tunelu Sitina a vybudovali prejazdy stredným deliacim pásom. Počas nasledujúceho víkendu 18. – 19. júna budú pokračovať prípravné práce pred II. etapou, a to presmerovanie premávky do pravého jazdného pásu.

V rámci zmeny organizácie dopravy budú v smere z Bratislavy do Malaciek presmerované oba jazdné pruhy pred opravovaným mostom do protismeru. V smere z Malaciek do Bratislavy zostanú vozidlá v oboch jazdných pruhov vo svojom páse.

Polícia situáciu monitoruje

„Dopravná polícia priebežne vyhodnocuje dopravno-bezpečnostnú situáciu v danom úseku diaľnice, ako aj na obchádzkových trasách, a na zabezpečenie maximálnej bezpečnosti účastníkov cestnej premávky prijíma opatrenia, ako napríklad uzavretie výjazdu na diaľnicu od Borov smer tunel Sitina,“ skonštatovala Šimková.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Silvia Šimková