Nasledujúce Apple Watch budú prvými hodinkami, ktoré musíte bezpodmienečne mať

Apple Watch
ilustračné: SITA/AP

Spoločnosť Apple sa chystá spustiť novú verziu Apple hodiniek, ktoré nepotrebujú byť spárované s iPhoneom, aby fungovali. Hodinky budú obsahovať LTE čip pre pripojenie k internetu. Predpokladá sa tiež to, že budú mať úplne nový dizajn.

Pokiaľ sa tieto informácie potvrdia, budú nové hodinky od Apple prvý „must have“ kúsok, ktorý ponúkne ľuďom rovnováhu pripojenia, užitočnosti a módnosti.

Prvé Apple hodinky boli predávané ako inteligentná technológia pre všetkých, vzrušenie z nového produktu časom nahradili zdôraznené zdravotné a fitnes vlastnosti, ako je zabudované GPS a vodotesnosť. To posilnilo predaje a Apple Watch ovládol trh. Tretia verzia hodiniek bude pravdepodobne pokračovať v zameraní na zdravie a šport.

Klebetí sa, že nové hodinky sa budú môcť pripojiť na internet. Mnohí analytici trhu sa domnievajú, že pridanie LTE čipu je veľký krok, pretože by mohli presvedčiť nositeľov, že toto zariadenie je niečo viac ako len rozšírenie ich smartfónu.

apple watch
PEKING 25. februára (WEBNOVINY) - Piatich ľudí zadržali čínske úrady za šírenie poplašných správ o zemetrasení, ktoré po celej severnej časti krajiny vyvolali medzi ľuďmi paniku, informovali vo štvrtok štátne médiá. Desiatky tisíc vystrašených ľudí vybehlo minulý týždeň zo svojich domovov po tom, ako sa rozšírilo, že v provincii Šan-si hrozí zemetrasenie. Varovania boli šírené pomocou telefónu, internetu a SMS-správ. Vystrašení dedinčania vtedy použili verejné oznamovacie prostriedky na to, aby ľuďom nariadili vyjsť von zo svojich príbytkov. Piati zatknutí, väčšinou migrujúci pracovníci vo veku od 20 do 30 rokov, sa ku šíreniu fám prostredníctvom internetového fóra a textových správ priznali, uviedla tlačová agentúra Sin-chua. Súd nariadil ich zadržanie na päť až 10 dní a podľa jeho rozhodnutia dvaja z nich musia zaplatiť pokutu vo výške 500 juanov (54 eur), píše sa v správe Sin-chua. Z dostupných informácií nie je jasné, či sa piati zadržaní poznali a aký bol motív ich konania. SITA/AP

Nové Apple Watch nebudú prvými chytrými hodinkami s možnosťou pripojenia na internet, keďže minulý rok sa na trh dostali Samsung Gear 3. Zavedenie pripojiteľnosti na najpredávanejšie zariadenie na trhu prinesie túto funkciu širokému publiku a spoločnosť Apple bude opäť považovaná za inovátora, hoci nie je prvou firmou s týmto nápadom.

LTE pripojenie bude atraktívne pre všetkých, ktorí si nevedia predstaviť ani chvíľu bez internetu.
Klebetí sa o tom, že spoločnosť Apple by mohla predstaviť technológiu microLED spoločne s novými hodinkami.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom