Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
The market 3147758_1280.jpg
Foto: Pixabay.com
23. 01. 2019 22:28 Potravinárske firmy od NasVidiek.skSITA

CBA Slovakia vybuduje v Žiari nad Hronom nové distribučné centrum

Distribučné centrum plánuje spoločnosť CBA Slovakia otvoriť v novembri tohto roka a prácu by v ňom malo nájsť 130 ľudí.

V Žiari nad Hronom vyrastie nové distribučné centrum. Vybuduje ho maloobchodná sieť CBA Slovakia v spolupráci s firmou Prologis. Celkové náklady projektu spoločnosť CBA vo svojej tlačovej správe nezverejnila. Nové distribučné centrum by však malo stáť na ploche 20,3 tis. metrov štvorcových a jeho súčasťou by mal byť aj chladený sklad pre čerstvý sortiment s výmerou 3 600 metrov štvorcových. V novom distribučnom centre by malo pracovať 130 ľudí.

Maloobchodná spoločnosť CBA Slovakia hovorí o projekte distribučného centra v Žiari nad Hronom ako o pokračovaní dlhodobej stratégie, ktorej cieľom je ďalej zvyšovať kvalitu a čerstvosť potravín v predajniach CBA Slovakia. Na pozemku budúceho centra už začali prípravné práce a jeho otvorenie je naplánované na november tohto roka.

O CBA

Maloobchodná sieť CBA Slovakia prevádzkuje 310 predajní, menších samoobslužných potravín a lokálnych supermarketov.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X