Slovenské školy a škôlky môžu vyhrať výsadbový materiál, stačí sa zapojiť do ankety Nadácie Ekopolis

Dub letný
Žiaci základných a stredných škôl sa môžu zapojiť do ankety Strom roka 2021. Foto: www.facebook.com

Na hlasovaní v ankete Strom roka 2021 sa opäť môžu zúčastniť aj žiaci materských, základných a stredných škôl. Nadácia Ekopolis o tom informovala v tlačovej správe, ktorú zaslala Martina Ragalová Hromadová z odboru internej a externej komunikácie nadácie Ekopolis.

Hlasovať za jeden z dvanástich stromov nominovaných do ankety budú môcť žiaci prostredníctvom hlasovacích lístkov, ktoré následne školy odošlú nadácii do 5. októbra. Účasťou v hlasovaní sa školy zapoja do súťaže o výsadbový materiál.

„Na prvé tri školy, ktorých žiaci sa zúčastnia v čo najväčšom počte, čaká odmena v podobe výsadbového materiálu od jedného z partnerov ankety v hodnote spolu až 500 eur. Takisto aj tento rok odmeníme školy, kde nerozhodne počet hlasov, ale aktivita žiakov, či študentov navyše. Prvé miesto získa výsadbový materiál do školskej záhrady v hodnote 100 eur. Na ďalšie dve vybrané školy čakajú vecné ceny,“ povedala Hromadová.

Verejnosť sa do hlasovania o Strom roka 2021 môže zapojiť prostredníctvom internetového hlasovania, ktoré bolo spustené 1. júla a potrvá do konca septembra. Víťaz ankety Strom roka 2021 bude Slovensko reprezentovať v súťaži Európsky strom roka. Podrobnejšie informácie nájdu školy na webe: https://www.ekopolis.sk/zivotne-prostredie/strom-roka/sutaz-pre-skoly

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Nadácia Ekopolis