Natalie Portman rokuje o úlohe v snímke Gravity

Portman
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 30. septembra (WEBNOVINY) – Herečka Natalie Portman rokuje o hlavnej úlohe v pripravovanej sci-fi snímke Gravity. Informovala o tom webová stránka www.slashfilm.com. Ako posledná žijúca členka vesmírnej expedície, ktorá sa snaží zachrániť sa tým, že sa dostane na Medzinárodnú vesmírnu stanicu, sa pritom mala pôvodne predstaviť Angelina Jolie. Od projektu však odstúpila. Ako o jej náhradníčke sa hovorilo o viacerých herečkách vrátane Rachel Weisz, Sandry Bullock, Naomi Watts, Marion Cotillard, Carey Mulligan, Scarlett Johansson, Sienny Miller, Abbie Cornish, Rebeccy Hall, Olivie Wilde alebo Blake Lively. Mexický režisér Alfonso Cuarón však postavu napokon ponúkol 29-ročnej Natalie Portman.

Ženská postava by mala byť na plátne väčšinu snímky úplne sama, podstatne menšiu úlohu by mal stvárniť Robert Downey Jr. Scenár napísal Alfonso Cuarón spolu so svojím 28-ročným synom Jonásom. Film by chceli do kín uviesť v roku 2012, pričom nakrúcať by sa malo začať na konci januára po tom, ako Downey dokončí film Sherlock Holmes 2.

SITA

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alfonso CuarónAngelina JolieBlake LivelyMarion CotillardNaomi WattsNatalie PortmanRachel WeiszRobert Downey Jr.Scarlett Johansson