Naughty Boy stiahol pieseň, ktorú nahral so Zaynom Malikom

Naughty boy
Naughty Boy. Foto: facebook.com

BRATISLAVA 1. apríla (WEBNOVINY) – Britský rapper a producent Naughty Boy stiahol z internetu pieseň, ktorú nahral so spevákom a bývalým členom britsko-írskej chlapčenskej formácie One Direction Zaynom Malikom.

Novinku s názvom I Won’t Mind zverejnil Naughty Boy v utorok, iba niekoľko dní po tom, ako Malik ohlásil, že odchádza z One Direction. Tridsaťročný producent na ňu upozornil prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „Nech hudba prehovorí. Poďakujete sa nám neskôr,“ napísal k odkazu na pieseň. Naughty Boy takýmto spôsobom zareagoval na kritiku Malikovho bývalého kolegu Louisa Tomlinsona, ktorému sa nepáčilo, že na svojom profile zdieľal krátke lyric video. V ňom sa spieva, že Naughty Boy zachránil život Zaughtymu a že Zaughty povstane.

https://www.youtube.com/watch?v=Wddzb-jb4Ac

Wow, Naughty Boy, ty si vážne netaktný, priateľu. Teraz vážne, koľko máš rokov? Dospej už konečne,“ vyjadril sa Tomlinson. „Vždy som mal problém zahryznúť si do jazyka,“ doplnil neskôr spevák, ktorý je presvedčený o tom, Naughty Boy iba zbytočne burcuje fanúšikov a fanúšičky. Rapper neskôr napísal, že tým nemyslel nič zlé a že nikto nie je proti nikomu.

Naughty Boy

, občianskym menom Shahid Khan, je známy aj vďaka spolupráci so speváčkou Emeli Sandé. Jeho hudobný talent v minulosti využili aj Leona Lewis, JLS, Cheryl Cole, Jennifer Hudson, Alesha Dixon či Tinie Tempah. Predvlani v auguste vydal debutový album s názvom Hotel Cabana, z ktorého pochádzajú single Wonder, Lifted, Think About It a tiež hit La La La. Nahrávka sa v britskom albumovom rebríčku dostala najvyššie na druhú priečku.

Zoskupenie

One Direction

, v ktorom v súčasnosti pôsobia Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne a spomínaný Louis Tomlinson, sa preslávilo v speváckej súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončilo na tretej priečke. Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Music, ktoré založil Simon Cowell, podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom. Na konte majú albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013) a Four (2014). Získali viac ako sto ocenení, vrátane piatich BRIT Awards, piatich American Music Awards, štyroch World Music Awards alebo troch Billboard Music Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cheryl ColeEmeli SandéJennifer HudsonLeona LewisSimon Cowell