Naživo: Za slušné Slovensko reaguje na vypočúvanie organizátorov protestov na NAKA

INICIATÍVA: Za slušné Slovensko
Zľava: Aktivisti z iniciatívy Za slušné Slovensko Karolína Farská a Juraj Šeliga počas tlačovej konferencie pred vchodom do budovy Generálnej prokuratúry (GP) SR, na ktorej oznámili verejnosti ďalšie plánové kroky iniciatívy Za slušné Slovensko - podanie trestného oznámenia na Roberta Fica pre šírenie poplašnej správy a ohováranie. Bratislava, 15. jún 2018. Foto: archívne, SITA/Ľudovít Vaniher.

BRATISLAVA 13. novembra (WebNoviny.sk) – Za slušné Slovensko sa vyjadruje k aktuálnej situácii ohľadne sledovania organizátorov a predvolaní a výsluchov na Národnej kriminálnej agentúra (NAKA).

O výsluchoch organizátorov demonštrácií Za slušné Slovensko na Národnej kriminálnej agentúru, napísal v utorok Denník N s tým, že vyšetrovateľ protikorupčnej jednotky Peter Jakubík ich predvoláva na výsluch vo veci „korupcia a iné“.

Na výsluchu už podľa denníka boli Juraj Šeliga, Karolína Farská, Katarína Nagy Pazmány, Táňa Sedláková a Veronika Bruncková. Vo štvrtok ich majú nasledovať ďalší. „Vyšetrovateľ im oznámil, že na nich niekto podal anonymné trestné oznámenie, že organizovali štátny prevrat a platí ich George Soros,“ informuje denník.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Juraj ŠeligaKarolína Farská
Firmy a inštitúcie NAKA Národná kriminálna agentúra