Nazrite do svojej budúcnosti

Bez názvu
Foto: bux.sk

BRATISLAVA 25. októbra (WBN/PR) – ,,Zabudnite na minulosť. Tá je preč. Poučte sa z nej a nechajte ju tak,“ radí dr. Brian L.Weiss, ktorý je priekopníkom regresívnej terapie. Prostredníctvom hypnózy sprevádza svojich pacientov minulými životmi. Teraz opäť prekračuje hranice a necháva pacientov prejsť až do ďalekej budúcnosti, aby si zlepšili svoj život duševne i fyzicky.

„ Ľudia sa neustále menia a rozvíjajú. Nelipnite na negatívnom obraze osoby, ktorú poznáte z minulého života,“ pokračuje B.Weiss, autor bestselleru Učňovské životy duše. Vo svojej najnovšej knihe Životy minulé a budúce predstavuje nový spôsob terapie – nahliadnutie do budúcich životov.

Ako často si želáte vidieť do budúcnosti? Dr. Brian L. Weiss vám ukáže, že je to možné. Vďaka poznaniu našej budúcnosti môžeme zlepšiť prítomnosť a zbaviť sa tak rôznych fóbií či tráum. Vo svojej knihe opisuje zážitky ľudí počas ich putovania do minulých i budúcich životov, a to, ako ich toto poznanie ovplyvnilo. Okrem hlbokých osobných príbehov vás pohltia aj fascinujúce opisy vzdialenej budúcnosti našej planéty a jej obyvateľov – čoraz prepojenejších nesmrteľných duší.

Životy minulé a budúce je prelomová kniha, ktorá zaručene osloví tých, ktorí bojujú za lepšiu budúcnosť. Doktora Weissa si pred časom prizvala do svojej šou aj samotná Oprah Winfrey, s ktorou hovoril o regresnej terapii, minulých životoch či liečení fóbií. ,,Ak sa spoliehate na rady iných ľudí, môžete urobiť veľmi veľa chýb. Vaše srdce vie najlepšie, čo potrebujete,“ myslí si lekár, ktorý dnes organizuje semináre, školenia a kurzy po celom svete.

Prečítajte si viac, aj ukážku, o novinke Životy minulé a budúce.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Oprah Winfrey