Foto: Eva neprežila nehodu na D1, vodič dostal šmyk a auto sa niekoľkokrát prevrátilo

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Jednu obeť si vyžiadala ranná nehoda, ktorá sa stala na diaľnici D1 neďaleko Malého Šariša v okrese Prešov. Tridsaťtriročný Prešovčan na Hyundai dostal šmyk, auto sa niekoľkokrát prevrátilo a zostalo stáť mimo cesty. Vodičovi alkohol nezistili, zranil sa ľahko. S ľahšími poraneniami skončila 26-ročná spolujazdkyňa Dominika, na mieste však prišla o život 52-ročná Eva z obce Fričovce. Bratislava, 21. september 2017. Foto: SITA/KR PZ Prešov
  • aktualizované 21. septembra, 12:49

BRATISLAVA/PREŠOV 21. septembra (WebNoviny.sk) – Jednu obeť si vyžiadala ranná nehoda, ktorá sa stala na diaľnici D1 neďaleko Malého Šariša v okrese Prešov.

Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Mésarová, 33-ročný Prešovčan na Hyundai dostal šmyk, auto sa niekoľkokrát prevrátilo a zostalo stáť mimo cesty. Vodičovi alkohol nezistili, zranil sa ľahko.

S ľahšími poraneniami skončila 26-ročná spolujazdkyňa Dominika, na mieste však prišla o život 52-ročná Eva z obce Fričovce. Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje, v prípade je začaté trestné stíhanie pre usmrtenie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom