Nekonečne návyková hra Kosmo vás zabaví počas dlhých letných dní

Horizon33_2015-7-13_14-37-15

Keď má niekto veľa voľného času, automaticky sa pýta, čo bude robiť. Ak máš rovnaký problém, odpoveď už nemusíš hľadať. S hrou Kosmo sa zabavíš viac než dosť.

Ďalším kúskom pomyselnej skladačky hier, v ktorých postava beží svoj nekonečný beh, hier pri ktorých skôr márne dúfaš, že koniec je kdesi za najbližším rohom, je i Kosmo. S tým rozdielom, že Kosmo nie je ani tak veľmi o behu ako o skákaní a hopsaní, ako hovoria jeho tvorcovia, o nekonečnom skákaní. :-)

Horizon33_2015-7-13_14-38-47

O čom to je? Hranie Kosma spočíva v tom, že hráč ovláda postavičku astronauta, ktorý sa ocitol bez svojho vesmírneho plavidla, pričom sa musí pohybovať pomedzi rôzne prekážky ako napríklad meteory, aby sa dostal do cieľa svojej cesty.

Pri pokúšaní sa o dôjdenie do cieľa musíš zbierať mince. Čím viac ich nazbieraš, tým lepšie, pretože vďaka nim odomykáš rôzne doplňujúce postavy a zlepšuješ sa. Ovládanie nie je práve intuitívne, s hrou sa treba trochu zžiť. Rada na záver? Niekedy je ľahšie prekonávať prekážky, ak sa so svojím astronautom pohybuješ pomaly. Pri rýchlom klikaní zas môžeš rýchlejšie stúpať…

Kosmo si zahráš zadarmo, ak máš zariadenie s operačným systémom iOS. Android ti v tomto nepomôže. :-D

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom