Nemeček prezradil mená ľudí, s ktorými chce spolupracovať

Nemecek
Generálny riaditeľ MS 2011 Igor Nemeček na TB, ktorej témou bolo záverečné hodnotenie organizácie majstrovstiev sveta 2011 IIHF. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 10. júna (WEBNOVINY) – V prípade úspechu v nadchádzajúcich voľbách chce Igor Nemeček z pozície prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja v budúcnosti bližšie spolupracovať s Róbertom Pukalovičom a Róbertom Švehlom.

Doterajšieho šéfa zväzu vyzve 25. júna na kongrese v Bratislave Richard Lintner, ktorý sa opiera o podporu viacerých hokejových osobností na čele s Petrom Bondrom a Miroslavom Šatanom. Nemeček v utorkovej diskusnej relácii Rádia Expres Braňo Závodský Naživo prvýkrát hovoril o menách, s ktorými chce bližšie spolupracovať.

Koho by ste volili za prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja?

„Róbert Švehla pôsobil aj doteraz vo výkonnom výbore, mal by na starosti reprezentácie, špeciálne aj dvadsiatku. Určite počítam aj s Róbertom Pukalovičom, ktorý má za sebou trénerskú a manažérsku prácu i pôsobenie v zahraničí. Počítam s ním do budúcna,“ uviedol v Rádiu Expres Igor Nemeček.

Do funkcie prezidenta SZĽH nastúpil v roku 2011 po Jurajovi Širokom. Aj keď s podnikateľom už nespolupracuje, stále ho mnohí vnímajú ako Širokého človeka. Nemeček už viackrát toto tvrdenie odmietol.

„Stretávali sme sa počas hokejových zápasov, počas majstrovstiev sveta, ale nestretávame sa každodenne či týždenne. Naše spoločné obdobie sa uzavrelo v roku 2011. Nie som nikým riadený, nie som nikoho človek, som samostatná jednotka,“ prízvukoval pre Rádio Expres Igor Nemeček.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Igor NemečekRichard Lintner
Firmy a inštitúcie SZĽH Slovenský zväz ľadového hokeja