Nemusíš hneď volať dekoratéra. So svojím domom sa najprv môžeš „pohrať“ vo virtuálnej realite

iStaging

S prestavovaním, pretváraním, predizajnovaním alebo iba aj dokonca s jednoduchým vymaľovaním svojich obydlí zvykneme často otáľať. Stojí to peniaze, treba zohnať a dohodnúť nejakých tých majstrov či dizajnérov a poradcov a navyše často niet už cesty späť, keď to človek raz rozbehne.

Preto je také cenné a mimoriadne prospešné prezrieť si to, ako budú veci po úpravách vyzerať, najprv vo virtuálnej realite (VR) a až potom sa začať rozhodovať.

Vďaka novej VR a AR (augmentovaná realita) appke z dielne iStaging budeš mať veci omnoho jednoduchšie. Môžeš si dať do svojho príbytku nový nábytok, poriadne si premyslieť, čo a ako chceš mať a až potom dať veciam reálnu podobu. Takto sa ti už nestane, že zrazu zistíš, že na niečo nemáš miesto alebo sa ti nová farba na stenách vlastne až tak nepáči.

Ak by však si chcel stopercentný 360-stupňový zážitok, bez VR okuliarov alebo kompatibilného headsetu sa zaobídeš len sotva. Keďže je táto appka super na predstavenie si vecí – rozvrhnutia farebnosti, použitých materiálov a rozloženia nábytku –, ocenia ju nielen bežní ľudia, teda obyvatelia príbytkov, ale aj profesionáli.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom