Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ľubomír Harag, riaditeľ spoločnosti Regional HR
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ľubomír Harag, riaditeľ spoločnosti Regional HR Foto: Finportal
11. 04. 2016 9:41 Aktuálne správy od WBN/PRSITA Diskusia

Nenechajte sa uväzniť v zlatej klietke a pracujte s radosťou

BRATISLAVA 12. apríla (WBN/PR) – Väčšinu svojho profesionálneho života sa pohybuje vo svete obchodu, prevažne finančného sprostredkovania. Napriek úspešnej kariére sa rozhodol pre zásadnú zmenu a vymenil svojho dlhoročného zamestnávateľa za projekt spoločnej firmy. Ľubomír Harag, riaditeľ spoločnosti Regional HR, nám v rozhovore okrem iného prezradil, prečo sa rozhodol osamostatniť a spolupracovať so spoločnosťou Finportal.

Ako dlho sa venujete finančnému sprostredkovaniu? Čo vás inšpirovalo pri voľbe vášho zamerania?

Finančnému sprostredkovaniu sa venujem už takmer 12 rokov. K tejto profesii ma priviedla záľuba v číslach a programovanie rôznych kalkulačiek súvisiacich do veľkej miery s prácou finančného sprostredkovateľa. Najdôležitejším motívom však bola moja potreba deliť sa o vedomosti, zážitky a celkovo komunikácia a kontakt s ľuďmi.

Prečo ste sa rozhodli zmeniť svojho doterajšieho zamestnávateľa?

V spoločnosti Fincentrum som pracoval takmer 7 rokov a boli to veľmi plodné roky. Avšak ako sa vyvíja firma, vyvíja sa aj človek v nej a pokiaľ ich kroky naberú odlišný smer, je len otázkou času, kedy jeden druhého opustí.

Stali ste sa partnerom spoločnosti Finportal. Aké boli dôvody vašej voľby?

Výber môjho nasledujúceho „Samostatného finančného agenta“ bol dlhodobý proces, ktorý sprevádzali rokovania, zoznamovania sa a dôsledné porovnávania. Pre spoločnosť Finportal som sa rozhodol hlavne pre jej moderné prístupy a otvorenosť pri jednaní.

Čo od vzájomnej spolupráce očakávate?

Predovšetkým očakávam zázemie silnej spoločnosti a transparentnú spoluprácu, založenú na nezávislosti a rovnocennom partnerstve. Nemenej dôležitý je pre mňa obojstranne výhodný obchod a background pre rozvoj myšlienky našej spoločnosti Regional HR s.r.o.

Akým smerom sa plánujete uberať so svojou firmou v budúcnosti?

Dôležité je nezaspať na vavrínoch a neustále sa v biznise posúvať ďalej. Chcel by som tiež ukázať ľuďom, že viac ako kariéra a honba za MLM pozíciou, je mať priestor na pomoc druhým a silného partnera, ktorý vám umožní tento priestor naplno využiť. Ako v pracovnom, tak aj v osobnom živote.

Čo by ste poradili profesionálnym finančným sprostredkovateľom, ktorí nie sú spokojní so svojím terajším zamestnávateľom, alebo sa chcú jednoducho osamostatniť?

Odporúčam im, aby nabrali odvahu a vymenili zamestnávateľa za partnera, ktorý im umožní zaradiť sa do existujúcich štruktúr alebo im umožní osamostatniť sa. Hlavné je, aby sa nikdy nenechali uväzniť v zlatej klietke, aby sa neriadili strachom z nového a aby tak mohli vždy vykonávať svoju prácu kvalitne a s radosťou. Prvý krok môžu urobiť už dnes na webstránke zbavsasefa.sk.

Odporúčané články

Finportal oslovuje nových finančných sprostredkovateľov Finportal dosiahol v roku 2015 35-percentný nárast obratu

Neprehliadnite

Tigrica ušla z národného parku a unavená prespala celý deň v posteli vystrašeného Inda Video: Bezpečne a v limite, Sagan aj na zadnom kolese splnil v 13. etape Tour de France misiu Čaputová by nemala zasahovať do vnútorných problémov iných štátov, podľa Danka môže poškodiť vzťahy Glosa: Silikónové implantáty by nemali byť dôvodom na preukaz ŤZP Gál rozhodol o nevyhostení Vinogradova, podľa právnikov to môže spôsobiť medzinárodnú blamáž Prezidentka Čaputová rozumie túžbam komunity LGBTI, zároveň chápe aj obavy o stav rodín

Témy

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X