Neverná Kristen má na oživenie vzťahu s Pattinsonom mesiac

Stewart
Foto: facebook.com

BRATISLAVA 26. septembra (WEBNOVINY) – Robert Pattinson sa rozhodol dať Kristen Stewart mesiac, aby sa pokúsila opäť oživiť ich vzťah. Dvojica je teda po škandále okolo herečkinej nevery v súčasnosti spolu, no zatiaľ len na skúšku.

„Robert mal veľa času, aby uvažoval o tom, čo sa stalo a hoci to stále bolí, tiež si uvedomuje, aká je Kristen pre neho dôležitá,“ uviedol blízky priateľ herca.

„Varoval Kristen, že možno nedokáže odpustiť a zabudnúť. Ale súhlasil s tým, že jej dá mesiac a uvidí, ako to bude fungovať. Ak to nepôjde, opustí ju,“ vysvetlil zdroj.

Dvojica v súčasnosti spolu nežije, no pravidelne sa stretáva. Pár si však určil isté pravidlá. „Kristen v novom Robovom byte neostáva. Stretávajú sa takmer každý deň od ich prvého stretnutia, no zatiaľ sú to malé krôčiky. Žiadal tiež, aby už nehovorili o tom, čo sa stalo,“ prezradil kamarát 26-ročného Pattinsona.

„Kristen je nadšená, že má Roba späť. No stále si dáva pozor, pretože vie, že je to len na skúšku a Robert si to môže rozmyslieť,“ dodal.

Obrazom: „Snehulienka“ Kristen Stewart

Fotografie, na ktorých sa Kristen Stewart objíma a bozkáva so ženatým 41-ročným režisérom Rupertom Sandersom, sa na verejnosť dostali koncom júla. Obaja sa okamžite verejne ospravedlnili všetkým, ktorých ich nevera zasiahla. Herečka sa krátko po tom odsťahovala z domu, ktorý s Pattinsonom dovtedy zdieľala.

Kristen Stewart má na konte napríklad tri People’s Choice Awards, šesť MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA, no tiež štyri nominácie na Zlatú malinu.

Preslávila ju úloha Belly Swan v populárnej upírskej ságe Twilight a zahrala si aj v snímkach Úkryt (2002), Chyťte to dievča (2004), Útek do divočiny (2007), Územie žien (2007), The Runaways (2010) alebo Snehulienka a lovec (2012). Stewart sa po boku Pattinsona najbližšie predstaví v poslednom filme zo série Twilight – v snímke Twilight sága: Úsvit – 2. časť, ktorá bude mať v slovenských kinách premiéru v polovici novembra.

Pattinson
Foto: SITA/AP

Robert Pattinson na seba upozornil ako Cedric Diggory vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša (2005). Skutočne sa však preslávil až o tri roky neskôr, keď stvárnil upíra Edwarda Cullena v prvej zo série adaptácií romantickej ságy Twilight americkej autorky Stephenie Meyer.

Médiá ho označujú za jeden z najväčších mladých britských filmových talentov v Hollywoode a jednu z najpríťažlivejších mužských hereckých hviezd na svete. Diváci ho poznajú aj z romantickej drámy Nezabudni na mňa (2010), na ktorej spolupracoval aj ako výkonný producent, či filmov Voda pre slony (2011), Miláčik (2012) alebo Cosmopolis (2012).

Robert Pattinson vo filme Voda pre slony

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kristen StewartRobert Pattinson