Neverníci Stewart a Sanders sú späť pri svojich polovičkách

Stewart sanders
Herečka Kristen Stewart a režisér Rupert Sanders. Foto: celebuzz.com

BRATISLAVA 19. októbra (WEBNOVINY) – V uplynulých dňoch sa do médií dostali správy, že Robert Pattinson odpustil svojej priateľke Kristen Stewart neveru a pár je opäť spolu.

Rovnako ústretový krok urobila aj manželka režiséra Ruperta Sandersa Liberty Ross. Obidva páry zachytili bulvárni fotografi pri bozkoch.

Niektoré médiá preto polemizujú o tom, či veľký škandál z leta, pri ktorom bol odhalený románik medzi 22-ročnou herečkou a 41-ročným režisérom, nebol len marketingovým ťahom na prilákanie pozornosti k ich filmovým projektom.

Dvojica sa zoznámila pri nakrúcaní snímky Snehulienka a lovec (2012), kde Stewart stvárnila hlavnú postavu. Fotografie, na ktorých sa hviezda objíma a bozkáva so ženatým režisérom, sa na verejnosť dostali koncom júla.

Obrazom: Sexy Bella z Twilightu Kristen Stewart

Obaja sa okamžite verejne ospravedlnili všetkým, ktorých ich nevera zasiahla. Herečka sa krátko po tom odsťahovala z domu, ktorý s Pattinsonom dovtedy zdieľala. Nedávno si zas kúpila vilu len päť minút cesty od Pattinsonovej.

Fanúšikovia hviezd filmovej ságy Twilight teraz čakajú na chvíľu, keď sa pár objaví bok po boku aj na červenom koberci. Tento moment príde už čoskoro pri propagácii posledného filmu upírskej série s názvom Twilight sága: Úsvit – 2. časť. Do slovenských kín sa snímka dostane 15. novembra.

Trailer: Snehulienka a lovec

Informácie pochádzajú z webovej stránky AceShowbiz.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kristen StewartRobert PattinsonRupert Sanders