Neymar sa ospravedlnil spoluhráčom z PSG za incident v šatni

Neymar
Hviezdny Neymar v súboji s hráčmi Toulouse počas zápasu 3. kola Ligue 1, v ktorom Paríž St. Germain zvíťazil 6:2. Paríž, 20. august 2017. Foto: SITA/AP.

PARÍŽ 22. septembra (WebNoviny.sk) – Futbalista Paríža Saint-Germain Neymar sa ospravedlnil spoluhráčom za to, čo sa udialo v šatni mužstva po nedeľňajšom zápase francúzskej ligy proti Olympique Lyon (2:0). Informáciu priniesol denník L’Équipe.

V závere spomenutého duelu prišlo k nezhodám pred zahrávaním pokutového kopu medzi Brazílčanom a Edinsonom Cavanim a spor pokračoval v kabíne PSG. Podľa niektorých medializovaných informácií nebolo ľahké oddeliť od seba oboch „kohútov“.

Pred štvrtkovým tréningom sa Neymar spoluhráčom ospravedlnil a vyslovil ľútosť nad svojím nevhodným správaním. Pomohol si pri tom krajanom Thiagom Silvom, ktorý jeho slová prekladal.

Na štvrtkovej tlačovej besede musel tréner PSG Unai Emery reagovať na otázku týkajúcu sa exekútorov pokutových kopov. Vyjadril sa, že s dotyčnými hráčmi si ujasní, kto bude určený na penalty ako prvý a kto ako druhý v poradí.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe NeymarUnai Emery
Firmy a inštitúcie PSG Paríž St. Germain