Niekdajšia svetová golfová jednotka je v nemocnici, Greg Norman má príznaky ochorenia COVID-19

Greg Norman starší
Austrálsky golfista Greg Norman. Foto: SITA/AP

Niekdajšieho vynikajúceho austrálskeho golfistu Grega Normana staršieho museli hospitalizovať, keďže v ostatných dňoch sa u neho prejavilo viacero príznakov ochorenia COVID-19.

Šesťdesiatpäťročná niekdajšia jednotka svetového rebríčka zverejnila fotografiu z nemocničnej postele s komentárom: „Toto hovorí za všetko. Toto sú moje Vianoce.“

Nakazení sú aj syn a manželka

Deň predtým vo videu takisto na instagrame informoval, že má príznaky koronavírusu. V utorok síce mal negatívny test, napriek tomu sa však utiahol do izolácie. A napokon ho aj hospitalizovali.

Počas aktuálneho týždňa potvrdili ochorenie COVID-19 u golfistovho syna Grega Normana mladšieho a jeho manželky Michelle. Normanovci počas ostatného víkendu absolvovali exhibičný golfový turnaj otcov a synov.

Greg Norman starší tiež prezentoval fotografiu z nemocničného lôžka po boku s pracovníkom v ochrannom odeve.

Viac než tristo týždňov na čele

„Vyzerá to desivo. Už sa teším, až sa dostanem z tejto karantény a budem môcť pracovať na svojej budúcnosti pre rok 2021 aj roky nasledujúce,“ napísal tiež Greg Norman st.

Víťaz British Open z rokov 1986 a 1993 strávil na čele mužského golfového rebríčka spolu až 331 týždňov. Pod hlavičkou PGA vyhral dovedna 20 turnajov v osemdesiatych a deväťdesiatych rokoch minulého storočia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Greg Norman