Niké rozdá pred Vianocami tisícky eur. Chcete aj vy?

Bez názvu
Foto: Niké

BRATISLAVA 25. novembra (WBN/PR) – Stávková spoločnosť Niké počas najštedrejšieho obdobia roka opäť rozdáva Vianočné prémie. Počas troch týždňov venuje každý deň 500 eur a celkovému víťazovi rovných 10 000 eur!

Tak ako po minulé roky spustila spoločnosť Niké prémiovú hru pre všetkých milovníkov športového tipovania. Súťaž sa každoročne u tipérov z Klubu Niké stretáva s veľkým úspechom, preto je tento rok dotovaná ešte väčšou sumou ako minulý rok. Počas troch týždňov hry sa rozdá presne 20 500 eur.

Pravidlá sú veľmi jednoduché:

– 500 eur denne Niké rozdá medzi desiatich stávkujúcich (každému po 50 eur), ktorí si podajú v predchádzajúci deň tiket s najvyšším vyhodnoteným výherným kurzom. Jeden stávkujúci pritom môže získať aj viac prémií denne, záleží len na počte podaných úspešných tiketov.

– Prémia 10 000 € nakoniec poputuje víťazovi, ktorého výherný tiket bude obsahovať najvyšší vyhodnotený výherný kurz dosiahnutý v priebehu trvania súťaže.

To znamená, že čím skôr začnete hrať a čím viac budete hrať, tým väčšiu šancu na získanie prémií si vytvoríte. Preto neváhajte a vytipujte si s Niké lepšie Vianoce. Zvýšte si šance a hrajte o vyše 20 000 eur hneď!

Ak ešte nie ste registrovaný v Klube Niké, práve teraz prišiel váš čas. Okrem možnosti hrať o Vianočnú prémiu tak získate množstvo ďalších výhod.

Kompletné informácie o hre nájdete v každej pobočke Niké a na www.nike.sk/najtiper.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Niké stávková kancelária