Nitrianska Čajovňa dobrých ľudí pozýva na degustáciu čajov

Bez názvu
Foto: Čajovňa dobrých ľudí

BRATISLAVA 11. decembra (WBN/PR) – Čajovňa dobrých ľudí patrí k najstarším a najdlhšie fungujúcim čajovniam na Slovensku. Nájdete ju priamo na nitrianskej pešej zóne oproti vchodu do krásnej židovskej synagógy spolu so špecializovanou predajňou Bonsai centrum Nitra. Čajovňa dobrých ľudí sa špecializuje na dovoz vysoko kvalitných čajov priamo z najlepších čajových plantáží Japonska, Taiwanu, Nepálu, Indie, Srí Lanky… Z aktuálnych zberov vyberáme najlepšie a zároveň cenovo najprístupnejšie čaje. Ponuku čajov podľa nášho výberu stále dopĺňame a aktualizujeme.

Čaje si z Ázie nechávame posielať výlučne letecky, aby boli vždy úplne čerstvé. Osobne sme navštívili všetky čajové plantáže a fabriky, z ktorých si vyberáme a dovážame čaje. Poznáme sa s ich producentmi a môžeme sa tak zaručiť za ich pravosť, čistotu, správne spracovanie i balenie. Na našich čajových putovaniach vyhľadávame čajové zvláštnosti, nové čajové receptúry i zaujímavé liečivé byliny, ktoré radi popularizujeme, pripravujeme a aj predávame v Čajovni dobrých ľudí.

Čajovňa dobrých ľudí pripravila pre všetkých milovníkov čaju neopakovateľný zážitok v podobe veľkého dňa čajových degustácií a predvianočných zliav. Ochutnávka čajov sa uskutoční v nedeľu 16. decembra a je pre všetkých návštevníkov zdarma. Každú hodinu od 11:00 do 16:00 si návštevníci budú môcť vychutnať rôzne odrody čajov ako Puer, Darjeeling a pod.

11:00 PUERY A DIVOKÉ ČAJOVNÍKY

12:30 EXKLUZÍVNE JAPONSKÉ ČAJE

14:00 HIMALÁJE: DARJEELING A NEPÁL

15:00 ČÍNSKE A TAIWANSKÉ ČAJE

16:00 EXTRA ŠPECIALITY

Čaj je našou vášňou a veríme, že výborné čaje z Čajovne dobrých ľudí aj vám spríjemnia chvíle života a prinesú veľa radosti a sily.

Viac informácií nájdete na https://www.e-tea.eu/

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom