No Doubt sú späť s novým singlom Settle Down

No Doubt
No Doubt Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 16. júla (WEBNOVINY) – Americká skupina No Doubt zverejnila prvý singel z očakávaného albumu Push and Shove. Skladba s názvom Settle Down sa už dá kúpiť. V internetovom obchode iTunes stojí digitálna verzia piesne 1,29 amerického dolára (v prepočte približne 1,06 eura).

Videoklip k singlu bude mať premiéru dnes večer na oficiálnom VEVO kanáli skupiny na YouTube, na jej oficiálnej stránke nodoubt.com a tiež v televízii E! Režisérkou videoklipu je dlhodobá spolupracovníčka kalifornskej formácie Sophie Muller. Šiesta štúdiovka kapely, ktorej tracklist zatiaľ nie je známy, vyjde v pondelok 24. septembra.

Kapela No Doubt pôsobí na hudobnej scéne už od roku 1986 a v súčasnosti sú jej členmi Gwen Stefani, Tony Kanal, Adrian Young a Tom Dumont. V rokoch 2004 až 2008 však mala pauzu, pretože speváčka Gwen Stefani sa venovala sólovej kariére.

Obrazom: No Doubt počas svojej kariéry

Ďalšími známymi singlami kapely, ktorá celosvetovo predala viac ako 35 miliónov nahrávok, sú Hey Baby (feat. Bounty Killer), Hella Good, Underneath It All (feat. Lady Saw), It’s My Life, Just a Girl, Bathwater, Ex-Girlfriend alebo Spiderwebs.

No Doubt: Comeback singel Settle Down

https://www.youtube.com/watch?v=65m31rAiiM4

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Gwen Stefani