No Name vyrazia v októbri na akustické turné

No Name
No Name vyrazia v októbri na akustické turné Foto: archív No Name

BRATISLAVA 29. septembra (WEBNOVINY) – Slovenská skupina No Name vyrazí v októbri na akustické turné, v rámci ktorého sa jej členovia predstavia vo viacerých slovenských a českých mestách. Tri akustické koncerty už odohrali začiatkom roka v Brne, Plzni a Uherskom Brode.

Obrazom: Skupina No Name pre fanúšikov pripravila akustické turné

Teraz majú pred sebou ďalších 19 koncertov, ktoré odštartujú 7. októbra v Tábore. Slovenskí fanúšikovia a fanúšičky si budú môcť kapelu vypočuť 7. novembra v Michalovciach, 16. decembra v Trenčíne, 17. decembra v Bratislave a 21. decembra v Košiciach. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.

Video: No Name – Čím to je

„Akustické verzie našich piesní sme si nechávali na správny čas. Pretože sme takéto spracovanie našej hudby považovali za akýsi ‚patron‘, ktorý je možné v rámci kariéry vypáliť málokrát. No a počkať si na ten správny moment sa oplatilo,” vyjadril sa líder skupiny Igor Timko. „Na programe sme pracovali takmer polroka, preto sme radi, že to diváci oceňujú, a že sa naše akustické koncerty vypredávajú,“ dodal Timko.

No Name

vydali pred tromi rokmi DVD No Name Tour 2011, ktoré zaznamenáva záverečné vystúpenie ich turné z roku 2011. Šesťčlenná skupina okrem toho pred Vianocami v roku 2012 potešila fanúšikov aj dvojdiskovou kolekciou Love Songs, ktorá obsahuje výber najlepších skladieb nielen o partnerskej láske, ale aj láske k životu. Zatiaľ posledná štúdiovka kapely vyšla ešte na jeseň v roku 2011 pod názvom Nový album. Vo februári tohto roka vydali akustický komplet zo série G2 Acoustic Stage.

Termíny koncertov No Name Acoustic Tour 2014:

7. októbra – Tábor

8. októbra – České Budějovice

9. októbra – Příbram

14. októbra – Tachov

15. októbra – Nový Bor

16. októbra – Kutná Hora

17. októbra – Třinec

22. októbra – Ústí nad Orlicí

23. októbra – Náchod

29. októbra – Olomouc

7. novembra – Michalovce

15. novembra – Praha

11. decembra – Ostrava

13. decembra – Karlovy Vary

14. decembra – Český Těšín

15. decembra – Zlín

16. decembra – Trenčín

17. decembra – Bratislava

21. decembra – Košice

Informácie pochádzajú od Nory Krchňákovej z agentúry Propaganda House a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Igor Timko